Select countries

00:00 Real Madrid 4-0 Alaves, notat e lojtarëve (Foto)
00:00 Premier League/ Liverpooli kalon në renditje Manchesterin Unitedin
00:00 Historia e Cesare Grossit, futbollistit italian që u vra në Shqipëri në 1939
00:00 Italia, në skemën e pensionit edhe emigrantët shqiptarë/ Jepen kriteret
00:00 Disa lagje të Prishtinës mbesin pa rrymë
00:00 Liverpuli parakalon Mançesterin, Njukasëll shpërdoron ndaj Bornmuth
00:00 Reagimi prekës i dy qenëve vëllezër që ritakohen pas një viti (Video)
00:00 Liverpooli fiton ndaj West Hamit dhe kalon Unitedin në tabelë
00:00 Zyrtari i Partisë së Merkelit: Kosova ta ratifikojë demarkacionin sipas Marrëveshjes së vitit 2015
00:00 Hetimet për Tiranë-Elbasan, thirret në prokurori edhe ministri i Ramës
00:00 Bundesliga/ Bajern nuk kalon dot Herthan në “Allianz Arena”
00:00 FOTOT: “Ku ke humbur Demi Rose?”
00:00 Bora Zemani: Me Vin Velin ka mbaruar, nuk e kam as mik
00:00 Logos-A: Të anulohet programi i Ministrisë së Kulturës për vitin 2018
00:00 Zaev: Njeriu që ka pas për detyrë të më vrasë është në paraburgim
00:00 Ronaldo thellon epërsinë ndaj Alavesit (Video)
00:00 Parashikimi, prej nesër borë në Shkup dhe rrethinë
00:00 Hertha ndal Bayernin, Munchengladbah rikthehet te fitorja
00:00 Tmerri në strehimore zgjatet me dekada
00:00 SHIFRAT/ Sa paguhen presidentët e rajonit, rroga e Metës dhe Thaçit
00:00 Tit Vasili i shqetësuar se Rama po ftohet me SHBA dhe BE, pasi ka “kapur” ambasadorët e këtyre vendeve në Tiranë
00:00 Ankthi, sëmundja e re e shqiptarëve
00:00 Mira Kazhani replikon me Bushatin dhe Shkullakun: Nga “kulla-fob”, u kthyhet në “kulla-dashës”
00:00 Dua Lipa pranon se këngët e saja janë të frymëzuara nga ish-të dashurit
00:00 New York Times për Kadarenë: Lexuesit e gjithë botës habiten si nuk e merr çmimin ‘Nobel’
00:00 Bale dyfishon epërsinë e Realit ndaj Alavesit (Video)
00:00 Milano, policia përplaset me qytetarët në demonstratën antifashiste
00:00 “Jam 27 vjeçe, nuk dua të vdes”, letra që po përlot botën
00:00 Zbulohet misteri i Kopshteve të varura të Babilonisë
00:00 Presidenti çek kërkon ekstradimin e një hakeri në Rusi në vend të SHBA-së
00:00 Zi në familjen Fisku, familjarët luten për jetën e 8-vjeçarit
00:00 FOTOT: Njihuni me parqet më të pazakonta në botë
00:00 Sherr në Korçë, tifozët e Skënderbeut e Partizanit përplasen me grushta
00:00 Estonia shënon 100 vjetorin e deklarimit të pavarësisë
00:00 Ronaldo shënon gol të bukur, Reali në epërsi ndaj Alavesit (Video)
00:00 Vasili: Rama orienton vendin larg BE dhe SHBA, peng i interesave të errëta
00:00 VIDEO/ Përleshja mes tifozëve të Skënderbeut dhe Partizanit, policia rrethon stadiumin
00:00 Thaçi: Konsensusi i arritur siguron lirinë e lëvizjes për qytetarët
00:00 Ndërroi jetë këmbësor që godit nga makina në afërsi të “Capitol”
00:00 VIDEO: Falen kreditë e familjeve të shpërngulura nga shteti
00:00 Vasili akuza të forta Ramës: Je peng i interesave të errëta. Trondite orientimin europian të vendit
00:00 LAJM I FUNDIT/ Tifozët e Skënderbeut e Partizanit përpleshen para ndeshjes në Korçë
00:00 Ministrja e Integrimeve thotë se izolimit po i vjen fundi pas marrëveshjes së re të demarkacionit
00:00 Deputeti i VV’së: Haradinaj u gjunjëzua para LDK’së, t’i kërkojë falje edhe Murat Mehës
00:00 Bernd Fisher: Presidenti i përbashkët Shqipëri-Kosovë, hap drejt destabilizimit
00:00 Formacionet zyrtare/ Ja si është rreshtuar Teuta përballë Flamurtarit
00:00 Tiranë, qëllohet me armë në drejtim të një pike bastesh, policia nis hetimet
00:00 Orientimi strategjik i Shqipërisë drejt SHBA-BE i tronditur thellë
00:00 Skandal me Kryqin e Kuq, 21 punonjës paguan për shërbime seksuale
00:00 Qeveria greke kërkon dalje nga programi i shpëtimit, me financa ende të paqëndrueshme
00:00 Shtatë arsyet pse njerëzit materialist nuk janë të përmbushur, siç ne imagjinojmë
00:00 Banka e Shqipërisë bën një njoftim paralajmërues për monedhat virtuale
00:00 Përzihet edhe Presidenti: Mirë që i tejkaluat interesat private dhe partiake
00:00 Abuzimi me Tiranë-Elbasan, 3 ekspertë do vlerësojnë dëmin në terren
00:00 Formacionet zyrtare/ Muzaka dhe Vila e nisin nga stoli, te Partizani rikthehet Batha e Trashi
00:00 Abuzimi me fondet e rrugës Tiranë-Elbasan, Prokuroria nxjerr në terren ekspertët
00:00 INTERVISTA/ Grupi vë në vend amanetin: Çfarë e mundonte më shumë Doktor Florin
00:00 FOTOT: “Mbretëresha” e fitnesit “tërbon” çunat e palestrës
00:00 ​Pacolli për marrëveshjen: Kosovën e pret e ardhme e ndritur
00:00 FOTO: Rama kapet “mat” mes serës me kastraveca, qytetarët: Pas 5 minutash Berisha do bëjë një photoshop me marijuhanë
00:00 U ble 17 euro, por u shit 522… mijë!
00:00 Rehabilitimi i hekurudhës Tiranë-Durrës, punimet nisin në pranverë
00:00 Katër raporte, Deklarata e Presidentëve dhe Marrëveshja e 2015’tës pjesë e Marrëveshjes së re të Demarkacionit
00:00 FOTOT: Kosova duket se i dha fat, Rita Ora shënon një tjetër sukses të madh
00:00 Lushnja-Kamza/ Ndreu: Duhet të kemi më shumë cilësi për të kapur Europën; Çuko: S’na leverdis të mbrohemi
00:00 Benzi po bëhet kinez
00:00 Veton Latifi: Vizita e zyrtarëve të BE-së, në interes të shtetit
00:00 Kishte trashëguar 100 milionë pas vdekjes së të atit Elvis Presley, por sot Lisa Marie pohon se i ka vetëm 14 mijë dollarë
00:00 Kat e parë, grupi B/ Apolonia dhe Tirana bëjnë ‘paqe’, gati të përfitojë Bylisi. Ja të gjithë rezultatet
00:00 Kukësi fiton derbin e veriut, Kamza nuk ndalet
00:00 Sela kërkon zgjedhje të reja parlamentare
00:00 Armëpushimi në Siri, pritet sot votimi në Këshillin e Sigurimit të OKB-së
00:00 “Kë të qaj më parë…”, vjehrra e Edlirës vë kujën, familja Pisku hap dyert e mortit (VIDEO)
00:00 “Goditet” Tirana, 30 pacientë në ditë i drejtohen psikiatrisë për t’u kuruar
00:00 Apostolova mirëpret Marrëveshjen e re të Demarkacionit, thirrje VV’së e Srpska’s ta votojnë
00:00 Banka e Shqipërisë paralajmëron konsumatorët për rrezikun e monedhave 'virtuale'
00:00 Zvarritet procedura për emrat e shkollave
00:00 Shkupi edhe këtë vit e tejkaloi kufirin vjetor të UE-së për ndotjen e ajrit që prej muajit Shkurt!
00:00 Minatorët në “Sasa” kërkojnë rritje të pagave në pajtueshmëri të përfitimit të kompanisë
00:00 FOTOT: “Jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër”, e sulmon peshkaqeni dhe shpëton mrekullisht
00:00 Trajtimi i depresionit me kura natyrale
00:00 Arrestohet për mëmbajtje pa leje
00:00 Hoxha: Izolimit po i vjen fundi
00:00 Magani: Fitore e vështirë por shumë e rëndësishme
00:00 BSH paralajmëron konsumatorët: Monedhat Virtuale janë jashtëzakonisht të rrezikshme
00:00 Duhen edhe tri vota për ratifikimin e demarkacionit, sytë kah deputetët e Vetëvendosjes dhe Srpska's
00:00 Kategoria Superiore/ Kukësi fiton me vuajtje ndaj Laçit. Kamza mposht Lushnjën
00:00 ANALIZA: Mirë se vini në Oqeanin e ri Indian
00:00 Messi, ëndrra në sirtar e Boca Juniors
00:00 Limaj falënderon të gjithë për arritjen e Marrëveshjes së re të Demarkacionit

Last news

12312 Медвежий сценарий для криптовалют — bitnovosti.com реклама
00:00 Capai Orgasme, Ini Lho Langkah Aman Bercinta Saat Istri Hamil
00:00 Скандал вокруг гомеопатии: как человечество лечат пустотой
00:00 مینی شعر (۴۷۶)
00:00 Alford anxious to prove his worth in the bigs
00:00 (VIDEO) PRIMERA: Ronaldo, Bejl i Benzema izrešetali Alaves!
00:00 شاهد الصور الأولية للهجوم المفخخ على معسكر لقوات مكافحة الإرهاب في عدن
00:00 Hồ Quang Hiếu tiết lộ về mối quan hệ hiện tại với "người cũ"
00:00 EE.UU. “respeta” que la oposición de Venezuela no se presente a las elecciones
00:00 Heart-stopping moment mum and daughter shoot armed robber who stormed off licence with sawn-off shotgun
00:00 العواصف تقتلع مجسم قصر المحاني شمال #الطائف #امطار #صوت_المطر
00:00 مستشارة المجلس السياسي تطلع على عملية التطوير في جامعة 21 سبتمبر
00:00 Cristiano Ronaldo 'bisa' face ao Alavés e já soma 300 golos na Liga espanhola
00:00 Νέα δημοσκόπηση: Προβάδισμα της ΝΔ αλλά ο ΣΥΡΙΖΑ ανεβαίνει
00:00 Lãnh đạo Cộng Hòa phản đối đề nghị kiểm soát súng của TT Trump
00:00 Premier League/ Liverpooli kalon në renditje Manchesterin Unitedin
00:00 ŠOK U VELIKOJ BRITANIJI U 53. godini umrla poznata glumica koja se proslavila u filmskom megahitu 'Ja u ljubav vjerujem'
00:00 Årets OS-kommentar
00:00 Son kills stepmother, paramour over suspicion of illicit relations
00:00 לווין ישראלי תיעד: חמקנים רוסיים בסוריה
00:00 Real kører Alaves over med fjerde ligasejr i træk
00:00 Українська хокейна ліга. «Білий Барс» розгромив «Галицьких Левів»
00:00 "Panorama" donosi ekskluzivni intervju sa Sabahudinom Sašom Vugdalićem, Eminom Jahović, Stjepanom Hauserom...
00:00 Вратарь пропустил мяч из-за того, что пил воду: видео
00:00 В Узбекистане вышел на свободу правозащитник, отсидевший в тюрьме почти 12 лет
00:00 Электрогазосварщик
00:00 Lööf vill inte ha ett tak för invandringen
00:00 Штукатур
00:00 ضرغامی: اصلاح‌طلبلان وقتی در مجلس اکثریت داشتند، جواب سلام ما را هم نمی‌دادند
00:00 علیرضا دبیر: خدا نکند به هیات مدیره پرسپولیس اضافه شوم!
00:00 Назван лучший злодей киновселенной Marvel
00:00 Mykolas Pleskas. Keturi signatarai ir „Fiat Multipla“
00:00 Discrimination : emplois à pourvoir, Blancs s’abstenir
00:00 Hagan caso a Cristiano: A Benzema hay que quererle
00:00 #TRISTE #TRAGEDIA PUENTE KYJHA: NIÑO MURIÓ APLASTADO BAJO TONELADAS DE SOJA.
00:00 Курсы валют в Борисове
00:00 Đây là con giáp nữ kiếm tiền giỏi, giữ tiền còn giỏi hơn
00:00 Canciller participará en sesión ordinaria de Consejo DDHH de ONU
00:00 Komisioner Panwaslu dan KPU Garut Ditangkap Polisi Diduga Terkait Suap
00:00 Συνεχίζονται οι βροχές, πέφτει η θερμοκρασία
00:00 Urgent appeal for missing boy, 3, last seen playing football near Wembley shopping centre
00:00 Žnjan postaje nova splitska zelena oaza
00:00 BQ Aquaris VS Plus, Smartphone Spanyol yang Dijanjikan Update Oreo
00:00 La agenda del deporte
00:00 Macron répond pied à pied aux inquiétudes au salon de l'Agriculture
00:00 Российское посольство в Лондоне прокомментировало статью Джонсона о Крыме
00:00 Hilariteit in Holland House: Irene Verweij...
00:00 Opposition for the sake of opposition should be avoided: Zubair
00:00 Ivo Vieira nega investigação a jogadores após derrota com o FC Porto
00:00 Pri nehode autobusu v Egypte zahynulo najmenej osem ľudí
00:00 Jodelwahnsinn und schöne Steine: Die Wochenendtipps
00:00 ما قاله بناجح عن « الطريقة الإستعراضية » التي اعتقل بها بوعشرين
00:00 Affaires faux médicaments : Le procureur Gilbert Togbonon présente les faits
00:00 ¿Cuál es el proceso para elegir a un arzobispo?
00:00 PRIMERA Real slavio protiv Alavesa
00:00 EASA впервые выдало сертификат качества новым конструкторам вертолета
00:00 Rangers recover two abducted foreigners, arrests kidnapers
00:00 Հայտնաբերվել և առգրավվել է տարբեր տեսակի զենք և զինամթերք. մեկ անձ ձերբակալվել է
00:00 Liverpool pregazio West Ham, Begovićev Bournemouth remizirao s Newcastleom
00:00 رونالدو يقود الريال لفوز ساحق أمام ألافيس (فيديو)
00:00 Bitkoine vredne 20 biliona kupio za nula dolara
00:00 Информатор КГБ: я никому не причинил зла, кроме себя
00:00 Podigla prašinu: Poznata glumica otkrila zašto je napustila školu
00:00 В Тунисе задержали судно со смертельным оружием России
00:00 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Birileri gibi gidip de Esed'den talimat almaya ihtiyacı yok bu milletin
00:00 Egyenesen a kormányzattól érkeznek az utasítások a közmédiának
00:00 الخارجية تندد بمحاولات عدد من دول الأعضاء بمجلس الأمن تعقيد المشهد الدولي بشأن اليمن
00:00 Sent kvitteringsmål för ÖSK – då tar Axel Kjäll fasta på moralen: "Ville att det skulle leva"
00:00 Schouten en Verweij gehuldigd in Holland House
00:00 Kaduna LG poll: KSIEC tests e-voting machines in mock election 
00:00 Murray at the double as Brighton thump relegation rivals Swansea
00:00 Gilas West Ham 4-1, Liverpool naik ke posisi dua menggeser United
00:00 Видео: акробат рухнул с большой высоты во время спектакля Цирка Запашного
00:00 Historia e Cesare Grossit, futbollistit italian që u vra në Shqipëri në 1939
00:00 زمین لرزه‌‌ ۴.۴ ‌ریشتری ‌حوالی سومار کرمانشاه را لرزاند‌
00:00 Six Nations Highlights: Ireland 37-27 Wales [video]
00:00 We’re committed to ending unemployment, says Buhari
00:00 Misterioso Boeing 737 ritrovato in un’isola. Ma chi ce l’ha portato?
00:00 Čína se zlobí kvůli americkým sankcím vůči KLDR. Zastavte ty chybné kroky, vyzvala
00:00 با این غذا‌ها سطح هموگلوبین بدن را حفظ کنید
00:00 Ünlü sanatçı Emel Sayın sevenlerini korkuttu
00:00 Opinion: Life on an Island: Silence, beauty and a long wait for the ferry
00:00 FC Porto defronta Portimonense com cinco baixas
00:00 Real Madrid 4 Alaves 0: Gareth Bale scores in 28 seconds of the second half as Cristiano Ronaldo scores two
00:00 Con giáp sự nghiệp bùng nổ, tiền chảy vào nhà như nước sông Đà
00:00 Crise sociale : L’UGTG appelle aussi à une grève générale illimitée à partir du 26 février
00:00 کشف ۱۲ فقره سرقت در ایلام
00:00 أنباء عن تفيش عدة مؤسسات عمومية
00:00 ‘Fifty Shades Freed’ Cuffs $300M+ At WW Box Office; Franchise Tops $1.25B
00:00 Enrique Mendoza propone una nueva alianza opositora
00:00 Liverpool Gusur MU dari Posisi Dua Usai Bekuk West Ham

News source