Albania

“Bahari” kujton serialin “Më fal”

“Bahari” nostalgjike për serialin “Më fal”.

Seriali turk “Beni Affet”, apo siç përkthehet në shqip ‘Më Fal’, është njëri ndër serialet më të shikuara në trojet shqiptare.

Ky serial ka marr vëmendjen e publikut për shkak të temës që trajton, dhe shikohet thuajse nga secila moshë.

Ky serial tashmë në Turqi ka përfunduar.

Aktorja Gaye Turgut, e njohur si “Bahari” kohën e fundit ka ndjerë nostalgji për kohën sa ishte në serial bashkë me burrin e saj aktorin Deniz Evin, i cili tek ne u bë i njohur me rolin e “Ymytit”.

Gaye në Instagram ka publikuar disa fotografi me Denizin të realizuar gjatë xhirimeve të serialit. Deniz dhe Gaye lidhjen e tyre e kishin kurorëzuar me martesë në vitin 2013.

Football news:

Malinovsky gave 2+ assists in two consecutive matches - the first such case in Serie A for 8 years
Arteta about 3-0 with Sheffield: Arsenal controlled the game. Perfect preparation for Slavia
Ronaldo threw the shirt on the field after the match with Genoa. Juve will not fine Cristiano - it could be a gift to bolboy
Saka suffered a thigh injury in Arsenal's match with Sheffield Wednesday
Mostovoy about Tedesco: He calmed down. I realized that football is not just about yelling and jumping on the edge
Mourinho on Sulscher's words: Sonny is lucky that his dad is better than Ole. The father should always feed the children. We need to steal food for them - steal
Sulscher on Sonya: If my son had been lying down for 3 minutes and not got up without the help of 10 friends, I would have left him without dinner