Select countries

00:00 Vrasja e Devi Kasmit/ Shtyhet seanca në Apel për të akuzuarit, ja kur zhvillohet
00:00 Habit kryeministri i Maqedonisë: Jam me origjinë shqiptare
00:00 Kush janë 10 çiftet e famshme shqiptare që kanë qenë bashkë (Foto)
00:00 E çuditshme në Turqi, pasagjerja than mbathjet me kondicionerin e avionit (Video)
00:00 Siri, bombardimet e qeverisë në Ghoutën Lindore, vriten 100 civilë, mes tyre 20 fëmijë
00:00 President i përbashkët? Mediat greke: Fantazma e Shqipërisë së Madhe zgjohet përsëri, për t’u bërë realitet
00:00 Surprizat e motit, çfarë parashikojnë sinoptikanët për ditën e sotme
00:00 Akuzohet për trafikim droge në Kroaci, arrestohet në Qafë-Thanë shqiptari (Emri)
00:00 Aksident në Tiranë, shoferi humb kontrollin dhe përplaset me trafikndarësen (Foto)
00:00 Stresi zyrtarisht i fejuar, poston foton e ëmbël nga dita e veçantë
00:00 Opozita malazeze: Qeveria po i shet territor Kosovës
00:00 Si ndahet torta e fitimeve në ekonominë shqiptare, sektorët më fitimprurës
00:00 Horoskopi për ditën e sotme, 20 shkurt 2018
00:00 Shkencëtarët zbulojnë një metodë të re diagnostifikimi për autizmin
00:00 I përfundon kontrata në fund të sezonit, Tare dorëzohet: De Vrij do të largohet
00:00 Pse shkruajmë me dorën e djathtë dhe 10 fakte që duhet të dini për mëngjarashët
00:00 Ish-shefi i diplomacisë: Serbisë t’i ofrohet kompensim për Kosovën
00:00 Retrospektivë për një datë të shëmtuar!
00:00 Eksportet gjithnjë e në rritje, vetëm në janar arritën vlerën 23 mld lekë
00:00 “Bedri Islami, fare i pasaktë për kritikët e parë të Berishës”
00:00 A kishte dikur “lehoni burrash?”
00:00 Aeroplani bën ulje të detyruar për shkak se një pasagjer lëshonte gazra gjatë udhëtimit
00:00 Vuçiç: S’jam frikacak, në prill do të paraqes propozimin për Kosovën
00:00 Maqedoni/ Shqiptarët protestojnë në Shkup më 23 shkurt
00:00 Prapaskena/ Incidenti në Kinë me valixhen bërthamore të Trump, pse presidenti i SHBA nuk lëviz pa “armën” e tij
00:00 Deputeti Milaim Zeka: Horë u bëmë në 10 vjetor të pavarësisë
00:00 Britani, krijohet një parti e re politike anti-Brexit
00:00 “Ushqimi po shpenzohet, ujë për pije nuk ka dhe sistemi bankar i bankrotuar”: Miliarderët tanimë kanë bërë gati vendin ku do të jetojnë! (Foto)
00:00 Erdoğan zhvilloi bisedë telefonike me presidentin rus Vladimir Putin
00:00 Njësisë për Mbrojtje të Afërt ka armë që i mban larg syve të publikut (Video)
00:00 Asensio është ‘Rauli i ri’, por Zidane duhet t’i jap krah djaloshit që ai të fluturojë
00:00 Pas eleminimit nga FA Cup, ‘çmendet’ Aguero, godet tifozin e Wigan (Video)
00:00 Emigracioni, kryeministri i Hungarisë: Krishtërimi është shpresa e fundit e Evropës
00:00 Familjarët s’kanë informata rreth hetimeve për vrasjen e Ivanoviqit
00:00 Gati për t'u ndërtuar rrokaqielli më i lartë prej druri
00:00 Rita Ora konfirmon performancën me Liam Payne në Brit Awards
00:00 Costacurta: Italia duhet ta zgjedh sa më shpejt trajnerin
00:00 VIDEO/ Man.City eleminohet nga “FA Cup”, ekipi i kategorisë së tretë ‘leksion’ Guardiolës
00:00 Ish- Arben Rakipi: Provat për Skënderbeun janë të pakundërshtueshme
00:00 Horoskopi, 20 shkurt 2018
00:00 Peshkopi i Manastirit të Deçanit, kundër ndarjes së Kosovës
00:00 Kështu do të dukej harta etnike e Shqipërisë, nëse do të copëtohej Ballkani
00:00 Surprizon Wigan, eliminon Man.City-in nga FA Cup
00:00 Bushati: Pse po has vështirësi bashkimi doganor Shqipëri-Kosovë
00:00 Bushati: Marrëveshja e re na jep më shumë det dhe hapësirë ekonomike
00:00 Kuzhinierë shqiptarë në Itali, historitë e dy emigrantëve ambiciozë
00:00 Kridens Meta, thjesht “kamikazi” i radhës i FSHF-së
00:00 Pesëdhjetë vjet nga demonstratat e Tetovës
00:00 A do të hyjë Besa në qeveri?
00:00 LSDM: Rasti me viktimën minorene tërësisht po ndriçohet
00:00 Bushati: Në pranverë presim që Greqia të heqë Ligjin e Luftës, shqiptarët do gëzojnë pronat. “Deti”…
00:00 Edi Paloka: Nuk kemi ndonjë datë për protesta, por bashkë me LSI-në do e rrëzojmë Ramën
00:00 Komunikacioni po zhvillohet nëpër rrugë të lagështa
00:00 Amdi Bajram: Unë gjithmonë jam në pushtet
00:00 VIDEO/ “Vetting-u në polici”, Ndreu: Disa do të largohen vetë
00:00 Klasifikimi i Kategorisë Superiore pas javës së 20-të
00:00 Kukësi ”i ul kokën” Partizanit, tri gola për tri pikë
00:00 Emri i vërtetë i Ivanka Trumpit nuk është Ivanka
00:00 Telebingo Shqiptare / Çmimi i madh 7,035,400 lekë qëndron në Tiranë, ja ku shkojnë 2 makinat
00:00 Krasniqi tregon pse e refuzoi dekoratën nga Thaçi
00:00 Stërvitja ekstreme e marinsave amerikanë, pinë gjak kobre për të mbijetuar
00:00 FOTOLAJM/ Bakaj sherr me tifozët pas ndeshjes, ndërhyn edhe policia për të qetësuar situatën
00:00 Nis restaurimi i urës 300-vjeçare të Shën Prodhomit në Voskopojë
00:00 Kouchner i kënaqur me Kosovën por thotë se pajtimi etnik do shumë kohë
00:00 Udhëtonin njëri pas tjetrit me makinat me drogë, kapen 2 shqiptarët në Itali (Emrat)
00:00 Bombardime të ashpra në Siri: Vriten 71 veta, plagosen qindra të tjerë
00:00 Vllaznia-Teuta/ Gjoka: Kemi “malore” më të forta përpara; Begeja: Pësojmë gola naiv
00:00 Pakult: Kartoni i kuq për Kulum ishte deçiziv, Bakajt nuk i falet një gjest i tillë
00:00 VIDEO: Flamuri kuqezi apo flamuri zyrtar? Kosovarët të gjithë në një mendje, se kush është flamuri i tyre
00:00 Hoxha: Nëse Demarkacioni ratifikohet këtë javë, liberalizimin e vizave e sigurojmë sivjet
00:00 20 shkurti dhe rënia e bustit të Enver Hoxhës, del foto e papublikuar më parë
00:00 Kukësi përmbys Partizanin. Vllaznia fiton duelin e mbijetesës
00:00 Baton Haxhiu: Rama u keqkuptua. “Presidenti” u nxorr nga konteksti
00:00 Beogradi presion Brukselit: Merruni me Edi Ramën, ndryshe…
00:00 Paralajmërimi i zyrtarit turk: Nëse forcat siriane hyjnë në Afrin, do të ishte një katastrofë
00:00 Francë, udhëtim në Mesdhe me ‘Zeppelin e vogël’ me pedale
00:00 “Hapja e portave drejt ferrit”, ja çfarë shkruan “The Economist” për ndryshimin e kufijve në Ballkan
00:00 Shkenca bën një hap të madh duke krijuar embrionet e deleve për organet e transplantimit
00:00 Edhe Fatmir Limaj e refuzon dekoratën e Thaçit
00:00 LIVE/ Bardhi nuk përfiton nga gabimi i mbrojtësit, Partizani vijon të udhëheqë ndaj Kukësit (Video)
00:00 Rrëfimi që mund të trondisë politikën britanike: A ishte udhëheqësi laburist, informator i komunistëve?
00:00 “Lufta e ardhshme do të fillojë me sulm masiv kibernetik. Ja çfarë kërkon shefi i OKB-së
00:00 Kurti kujton djegien e pikave doganore, thotë se nuk u dënua askush
00:00 Kusari-Lila tregon kushtin që kanë për ta votuar demarkacionin
00:00 Lehtësohet procedura për KEMP-in, nga 8 dokumente, tashmë do kërkohen vetëm 2
00:00 VIDEO/ Publikohen pamjet e sherrit para plagosjes në Tiranë. Ja si nisi konflikti i ‘armikut’ të Shullazit dhe Musait
00:00 Nokia nxjerr versionin më të avancuar deri më sot, modeli 7+
00:00 Rrëzimi i avionit në Iran, vijojnë kërkimet dhe operacionet e shpëtimit
00:00 Deputeti i LDK'së me një koment interesant për idenë e Ramës për president të përbashkët
00:00 Manastirliu: Lehtësohet procedura për KEMP-in. Nga 8, do kërkohen vetëm 2 dokumente

Last news

12312 Медвежий сценарий для криптовалют — bitnovosti.com реклама
00:00 San Marino. Anziani: non è solo un problema di Fiorina, il comunicato di un gruppo di familiari degli ospiti del Casale La Fiorina
00:00 মেসিকে থামাতে চেলসির ‘স্থায়ী’ পরিকল্পনা!
00:00 Откриена тајната зад успехот над германските олимпијци: Пиење пиво за време и по тренинг!
00:00 АМПП: Пять дворов благоустроили в Нагорном районе на средства от платных парковок в 2017 г.
00:00 Польский закон об Институте нацпамяти не начнет действовать до выяснения спорных моментов
00:00 Mostar: Podlegla 71-godišnjakinja od posljedica udesa u Ljubuškom
00:00 Mostar: Podlegla 71-godišnjakinja od posljedica saobraćajne nesreće
00:00 Проект Hyperloop: Ілону Маску дозволили бурити тунель під Вашингтоном
00:00 Netizen Ribut Artis MK Terjerat Narkoba, Maudy Koesnaedi Langsung  Klarifikasi
00:00 Госдеп США поддержал Украину в годовщину Небесной сотни
00:00 При авиаударах по Гуте погибли 98 мирных жителей - наблюдатели
00:00 Pemprov Babel-KPK gelar rakor pemberantasan korupsi terintegrasi menuju GCG bebas KKN
00:00 Polisi masih periksa tamu misterius pondok pesantren Kediri
00:00 Fulanisation Of Nigeria And Perfidy Of The British (Part 2) By Femi Fani-Kayode
00:00 Exposed Amazon cloud storage clients get tip-off alerts
00:00 თბილისის მერია 180-ადგილიანი მიწისქვეშა პარკინგის მოწყობაზე ინტერესთა გამოხატვას აცხადებს
00:00 Akinek a legnagyobb kudarca, hogy Gyurcsány még szabadlábon van
00:00 Kadonneen iranilaiskoneen hylky löydettiin vuoristosta
00:00 Депутаты Мосгордумы займутся популяризацией благотворительности в столице
00:00 Финал женского соревнования в биг-эйре на Олимпиаде-218 перенесли из-за сильного ветра
00:00 В Афганистане талибы ночью убили 24 полицейских
00:00 Vádat emeltek egy ferihegyi szarka ellen
00:00 Заявление Лукашенко попахивает бредом
00:00 München - Identitäre Bewegung in Bayern: Hippe Nazis?
00:00 Богослужіння за участі родин Героїв Небесної Сотні у Михайліському соборі – трансляція (Відео)
00:00 Man, 28, wins custody of 13 surrogate children
00:00 На пуантах: Возлюбленная Криштиану Роналду поделилась архивным снимком
00:00 Çipura ve levrekler tarladan geliyor
00:00 Pia Kjærsgaard om prins Henrik: En verdensmand er gået bort
00:00 Photos removed from Caruana Galizia memorial
00:00 Hviezda seriálu Rex je single: Kráska zo Susedov od neho zutekala
00:00 Подорожчання газу мають намір розтягнути на півтора року, – ЗМІ
00:00 Украинские пограничники объяснили причину больших пробок на выезде в Россию
00:00 Majka után Tóth Vera is berágott a magyar rádiókra
00:00 হবিগঞ্জে পুলিশের সঙ্গে বিএনপির সংঘর্ষ, গুলিবিদ্ধ ৩০
00:00 Нейронная сеть и запах в подъезде
00:00 „მინდა მოადგილეებს დავავალო, რაც შეიძლება მალე მოხდეს ამ ბაღების რეაბილიტაცია“
00:00 "Großes Minimum" kündigt sich an - Trotz Klima-Erwärmung: Forscher sagen Mini-Eiszeit wie im Mittelalter voraus
00:00 پنجاب میں جعلی مقابلوں میں ملوث سابق انسپکٹر عابد باکسر دبئی سے پاکستان منتقل
00:00 Tofu statt Schnitzel - Box-Schwergewicht Wallisch wird Veganer
00:00 Yakin Habib Rizieq Pulang? Pak Wiranto Cuma Bilang Begini
00:00 Autovero aleni – hyötyikö kuluttaja vai kauppa?
00:00 Panic over safety of school girls as terrorists attack Dapchi
00:00 Σαν σήμερα 20 Φεβρουαρίου
00:00 Как можно легко похудеть в пост: советы диетолога
00:00 Lima darf mit über die Groko entscheiden: «Bild» meldet Hund zur SPD-Abstimmung an
00:00 Polícia zverejnila mená Netanjahuovi blízkych ľudí zapletených do korupcie
00:00 Apple fixes ‘text bomb’ which crashes iPhone with one ‘Telugu’ letter
00:00 Dibalik Kebuh Bunga yang Indah, Terdapat Kisah Pilu Sepasang Lansia
00:00 Sold out τα ηλεκτρονικά εισιτήρια για το ντέρμπι ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός
00:00 Плавательный бассейн «Лужники» может быть введен в эксплуатацию до конца года
00:00 Hamburg - Weil die Technik versagte: Frachtschiff rammt Schleusentor
00:00 Jelang Asian Games 2018, Timnas Wushu Sabet 3 Emas di Rusia
00:00 До кількох вулиць у Сихівському районі Львова призупинять подачу водопостачання
00:00 Zrušení ČT: Sepsán zásadní článek
00:00 Минздрав считает сложным контроль за хранением лекарств в продуктовых магазинах
00:00 Рабинович: Требую от правоохранительных органов отреагировать на арест виллы Левочкина
00:00 Vrasja e Devi Kasmit/ Shtyhet seanca në Apel për të akuzuarit, ja kur zhvillohet
00:00 iOS 12 tanıtım tarihi belli oldu!
00:00 Potret Kebersamaan Keluarga Teuku Wisnu-Shireen Sungkar
00:00 Закир Гасанов едет в Беларусь
00:00 НБУ ужесточил требования к "прозрачности" банков
00:00 Судьбу правительства Меркель решит почтовое голосование
00:00 Tessa Virtue und Scott Moir: Kanadische Eistänzer erneut Olympiasieger
00:00 Lionel Messi reencontra o seu maior obstáculo
00:00 Актриса взрослого кино "защитила" урожай индийца
00:00 Спецпрокурор США занялся иностранными связями зятя Трампа
00:00 Politics: Britain's third-largest trading partner is formally planning for a no deal Brexit
00:00 ГК "Галактика" позволит покупателям через смартфоны отслеживать качество молочных продуктов
00:00 Großeinsatz in Bornheim - Hausboot im Rhein gesunken
00:00 Mali : Brigade Anti Criminalité (BAC) : Des agents indélicats opposés aux réformes
00:00 Lauri Markkanen puhuu isyydestä lämpimään sävyyn: ”On ollut aika makeaa, pakko sanoa”
00:00 All eyes on Brown as Ontario legislature resumes ahead of spring election
00:00 Duterte mulls expansion of deployment ban
00:00 КП «Муниципальная полиция» возьмет под охрану все школы в Кременчуге
00:00 Vulkan "Sinabung" raznio dio planine na sjeveru Sumatre
00:00 "Пусть это поет Бузова": Пугачеву раскритиковал экс-судья "Х-Фактора" из "Миротворца"
00:00 "Мы не сумасшедшие": Польша "приостановила" скандальный закон о бандеризме
00:00 Скандал с Аваковым из-за охраны судов: в Раде отреагировали
00:00 Bagi Christine Hakim akting bagian dari ibadah
00:00 Минтруд предложил проиндексировать социальные пенсии с 1 апреля
00:00 Mehmetçik'ten teröristlere mesaj: Biz geldik siz yoktunuz
00:00 В Израиле задержали приближенных Нетаньяху
00:00 Гастроли в аннексированном Крыму сыграли злую шутку: сразу четыре российских актера попали в базу "Миротворца" - кадры
00:00 Ученые выяснили, что индейцы таино не вымерли
00:00 В Киеве произошло смертельное ДТП
00:00 UBA contactless cards hit three million
00:00 Miljardregn över gruvägare
00:00 Nota Kesepahaman Menlu Dan MA
00:00 +++ Bitcoin im News-Ticker +++ - Bitcoin steigt weiter: Kurs knackt 11.000 Dollar

Dy lojtarët e Kombëtares, pengjet e merkatos së Flamurtarit dhe administratorit Idrizi

Dy lojtarët e Kombëtares shqiptare, Memushaj dhe Aliji, duket se janë pengjet e Sinan Idrizit.

Por, administratori i Flamurtarit nuk përjashton edhe një ndërhyrje të fundit në merkato. Ai shprehet se po punohet për një supergoditje.

“Mund të bëjmë edhe një ndërhyrje të minutës së fundit në merkato. Po punojmë dhe mund të jetë një supergoditje. Nëse kemi shansin që ta sjellim në Vlorë, do të jetë sukses. Kemi një lojtar që ka luajtur në Champions dhe që u afrua në këtë merkato, ai është Muarem, kështu është edhe lojtari që kemi në plan” ka sqaruar Idrizi që kërkon t’i plotësojë trajnerit Duro çdo dëshirë për të vënë nën urdhrat e tij lojtarë sa më shumë cilësorë.

Edhe pse, ky i fundit ka kërkuar nga ana e klubit që të mos bëhen shpenzime të mëdha në afrimin e lojtarëve, raporton “Panorama Sport”.

Duro e ka zhvendosur merkaton kryesisht në kampionatin maqedonas, të cilin e njeh mirë që nga periudha kur drejtonte Shkëndijën e Tetovës.