Albania
This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

E RËNDË: 4 turistë nga Rusia gjenden të vdekur në dhomën e saunës në një hotel në Qerret! Dyshohet se dy çiftet u bllokuan brenda dhe u asfiksuan

Report tv jep emrat tamam:Natalia Burenkova 57,Sergei Burenkov 60vjec, Nikita Belousov47,Ekaterina Burenkova31 vjec..Ato inicialet e policise kavajes jane kot.
Duket se jane nje famile me vajzen dhe dhenderin.
Shlelqimi i yjeve ne ndertimet mafioze eshte fallco.Te gjitha hotelet,motelet e bregdetit ja prona drogmenash me arredim skarco,dushet,lavamanet,dyert nuk funksionojne,,se KATUNDARI,SADO LEKE TE VEJE NUK BEHET,..Jane bllokuar dyert,kane ngecur brenda,jane asfiksuar.
Si Hoteli me 5 yje ne Himare,Dhermi,,i plasi dushi,i plasi haleja,era mut,..
Ama keshtu per aparence te marrin ne qafe.I ka mesuar Edi Rama te gjithe drogaxhijt,,Drita poshte e drita siper,pishina dhe Sauna,.Po u fute ne pishine,merr ZGJEBEN per gjithe jeten,po u fute ne Sauna,vdes nga asfiksia,po u fute ne dush,do te plasin ujrat e zeza ne koke,po drekove ne restorant,,do shpetosh mire me nje Dizanteri dy diteshe,se mund edhe te helmohesh me FRYTA DETI.Kane msu fruta deti nkatundaret.
Ka qene nje xha Selmani nga Tunja e Gramshit.
Ai thoshte:Ne shtepi te Hances hahet vetem koqja e arres dhe koqja e vezes.Se Hancja e grinte qepen me thoin e gishtit te madh,qe i kishte si thonj Harushe.
Kane kaluar 60 vjet nga ajo kohe,,Nipojt e Hances u bene bisnesmena,kane ngritur Hotele..
Po shkohet tek hoteli Hances?