KOSOVE

Këngëtari shumë i dashur për publikun Ermal Fejzullahu zhvilloi një bisede virtuale me fansat e tij, ku u dha atyre mundësinë që ti bëjnë pyetje në InstaStory.

Një ndër ndjekësit e tij e pyet këngëtarin: “Pse nuk ngrihet tash në protesta sepse mjaft kanë qëndruar mbyllur, ndërsa për zgjedhje virusi u zhduk”?

Këngëtari u përgjigj në mënyrë të prerë duke thumbuar politikanët, të cilët në fushatë elektorale mblodhën aq shumë njerëz. “Kur po ish në pyetje pushteti, po u harrojke shëndeti”, i është përgjigjur këngëtari Fejzullahu.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb