TIRANE

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, është ndër më të dashurat dhe më të ndjekurat në rrjetet sociale. Kjo ndodh për shkak të projekteve unike të saj, ku gjithmonë sjell hite të reja.

Këngëtarja bukuroshe kohët e fundit ka bërë shumë ndryshime në dukje, të cilat u pëlqyen mjaft nga fansat. Në një postim të fundit në Instagram, Kida është shfaqur me flokë të gjata e të bardha, duke marrë kështu vëmendjen e 1.7 milionë ndjekësve.

“E bardhë si shpirtin”, ka shkruar ajo në përshkrim. Vlen të përmendet se “Drunk” mbetet hiti saj i fundit, që është pritur mirë nga adhuruesit e muzikës së saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb