Ish-deputeti i PD-së Tritan Shehu shprehet se falënderon në mënyrë të veçantë anëtarësinë e Partisë Demokratike në Gjirokastër, për mbështetjen që i dha kandidaturës së tij për deputet.

Shehu thekson se me këtë mbështetje, fitorja e 25 prillit për PD-në nuk është larg.

Postimi i Tritan Shehut:

Falenderim per Gjirokastren.

Desheroj te falenderoj antaresine e PD te ketij qyteti vlerash dhe tradite per mbeshtetjen qe me dha perseri sot.

Desheroj t’i falenderoj te gjithe, ate shumice qe me mbeshteti, por dhe ata antare te PD prej me pak se 10% te te regjistruarve, qe nuk me votuan, duke me kujtuar se ka shume gjera qe duhet te permiresojme se bashku per periudhat e sfidat qe na presin.

Fitorja e madhe te 25 prillit 2021 po na troket ne dere tashme!

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb