Albania

FOTOT: Ku ka humbur Gjyste Vulaj? Poza pikante me bikini në jahte luksoze siç nuk e keni parë prej vitesh

Gjyste Vulaj është një nga këngëtaret më të përfolura vite më parë për videoklipet e guximshme të kohës.

Duke eksperimentuar mes muzikës pop dhe popullore, Gjyste publikoi disa albume të suksesshme dhe nje mori videoklipesh.

Prej shumë vitesh ajo është e martuar me Sokol Vulaj i cili përveç se është edhe menaxheri i saj, shkruan gjithashtu tekste për këngë, merret me dizajn grafik dhe me rregullimin e montazhit të videoklipeve.

Ndërkohë, pavarësisht shkëputjes që ka pasur, mesa duket këngëtarja po e shfrytëzon kohën për të qenë pranë familjes duke pushuar. (TemA)

Football news:

Suarez passed a negative test for coronavirus and will return to the General group of Atletico tomorrow
Chelsea are ready to sell Ruediger and Tomori in the winter. The German was Interested in Barcelona
Çalhanoğlu for 7 years has scored 18 goals from free-kicks. Only Messi (36) has more players in the top 5 European leagues
Adrien Rabiot: we Didn't celebrate Ronaldo's 750th goal. Now is not the time for parties
Mourinho on Arteta: you have to be a good coach to work at Arsenal. If you're not good , you're not in the club
Ramos is unlikely to play against Sevilla. He can return to the game with Borussia
Neymar urged Messi to move to PSG last summer. He wants Leo to join the club in 2021