Select countries

00:00 Marrëveshja e re e detit/ Kotzias “ushqen” grekët me “kocka”
00:00 Kategoria Superiore/ Autogoli i Gojkoviç i jep tre pikëshin Skënderbeut, paqe në derbin bregdetar
00:00 VIDEO: Si e ndryshoi rrotullimin e Tokës një digë hidroelektrike në Kinë
00:00 Kryeministri kanadez vjen me një kërcim indian
00:00 Beqiri: Nuk ishte e lehtë marrëveshja për demarkacionin
00:00 Vonesa dhe izolimi i shqiptarëve
00:00 Menuja e re në kopshte ka pak sasi ushqimore? Dietologia Blerina Bombaj qetëson prindërit
00:00 Real Madrid 4-0 Alaves, notat e lojtarëve (Foto)
00:00 Presidenti çek kërkon ekstradimin e një hakeri në Rusi, jo në SHBA
00:00 Pedagogët e Universitetit Oxford në grevë për reformën e pensioneve
00:00 Reali nuk diskuton Alavesin, Celta mposht Eibarin
00:00 Haradinaj thërret konferencë të jashtëzakonshme për media
00:00 Bie blloku B1, rikthehen redukimet e rrymës në gjithë Kosovën
00:00 Shqipëria po shet detin? Pëllumb Xhufi: Pse Kotzias i hedh ndonjë “kockë” publikut grek
00:00 Morena, në poza joshëse
00:00 Haradinaj thërret konferencë të jashtëzakonshme në ora 20:00
00:00 Pacolli e vlerëson lartë angazhimin e Limajt për arritjen e Marrëveshjes për Demarkacion
00:00 Premier League/ Liverpooli kalon në renditje Manchesterin Unitedin
00:00 Historia e Cesare Grossit, futbollistit italian që u vra në Shqipëri në 1939
00:00 Italia, në skemën e pensionit edhe emigrantët shqiptarë/ Jepen kriteret
00:00 Disa lagje të Prishtinës mbesin pa rrymë
00:00 Liverpuli parakalon Mançesterin, Njukasëll shpërdoron ndaj Bornmuth
00:00 Shoferi i çmendur pas shpejtësisë merr dy jetë, tre pasagjerët e tij asnjë dëmtim!
00:00 Reagimi prekës i dy qenëve vëllezër që ritakohen pas një viti (Video)
00:00 Liverpooli fiton ndaj West Hamit dhe kalon Unitedin në tabelë
00:00 Zyrtari i Partisë së Merkelit: Kosova ta ratifikojë demarkacionin sipas Marrëveshjes së vitit 2015
00:00 Hetimet për Tiranë-Elbasan, thirret në prokurori edhe ministri i Ramës
00:00 Bundesliga/ Bajern nuk kalon dot Herthan në “Allianz Arena”
00:00 FOTOT: “Ku ke humbur Demi Rose?”
00:00 Bora Zemani: Me Vin Velin ka mbaruar, nuk e kam as mik
00:00 Logos-A: Të anulohet programi i Ministrisë së Kulturës për vitin 2018
00:00 Zaev: Njeriu që ka pas për detyrë të më vrasë është në paraburgim
00:00 Ronaldo thellon epërsinë ndaj Alavesit (Video)
00:00 Parashikimi, prej nesër borë në Shkup dhe rrethinë
00:00 Hertha ndal Bayernin, Munchengladbah rikthehet te fitorja
00:00 Tmerri në strehimore zgjatet me dekada
00:00 SHIFRAT/ Sa paguhen presidentët e rajonit, rroga e Metës dhe Thaçit
00:00 Tit Vasili i shqetësuar se Rama po ftohet me SHBA dhe BE, pasi ka “kapur” ambasadorët e këtyre vendeve në Tiranë
00:00 Ankthi, sëmundja e re e shqiptarëve
00:00 Mira Kazhani replikon me Bushatin dhe Shkullakun: Nga “kulla-fob”, u kthyhet në “kulla-dashës”
00:00 Dua Lipa pranon se këngët e saja janë të frymëzuara nga ish-të dashurit
00:00 New York Times për Kadarenë: Lexuesit e gjithë botës habiten si nuk e merr çmimin ‘Nobel’
00:00 Bale dyfishon epërsinë e Realit ndaj Alavesit (Video)
00:00 Milano, policia përplaset me qytetarët në demonstratën antifashiste
00:00 “Jam 27 vjeçe, nuk dua të vdes”, letra që po përlot botën
00:00 Zbulohet misteri i Kopshteve të varura të Babilonisë
00:00 Presidenti çek kërkon ekstradimin e një hakeri në Rusi në vend të SHBA-së
00:00 Zi në familjen Fisku, familjarët luten për jetën e 8-vjeçarit
00:00 FOTOT: Njihuni me parqet më të pazakonta në botë
00:00 Sherr në Korçë, tifozët e Skënderbeut e Partizanit përplasen me grushta
00:00 Estonia shënon 100 vjetorin e deklarimit të pavarësisë
00:00 Ronaldo shënon gol të bukur, Reali në epërsi ndaj Alavesit (Video)
00:00 Vasili: Rama orienton vendin larg BE dhe SHBA, peng i interesave të errëta
00:00 VIDEO/ Përleshja mes tifozëve të Skënderbeut dhe Partizanit, policia rrethon stadiumin
00:00 Thaçi: Konsensusi i arritur siguron lirinë e lëvizjes për qytetarët
00:00 Ndërroi jetë këmbësor që godit nga makina në afërsi të “Capitol”
00:00 VIDEO: Falen kreditë e familjeve të shpërngulura nga shteti
00:00 Vasili akuza të forta Ramës: Je peng i interesave të errëta. Trondite orientimin europian të vendit
00:00 LAJM I FUNDIT/ Tifozët e Skënderbeut e Partizanit përpleshen para ndeshjes në Korçë
00:00 Ministrja e Integrimeve thotë se izolimit po i vjen fundi pas marrëveshjes së re të demarkacionit
00:00 Deputeti i VV’së: Haradinaj u gjunjëzua para LDK’së, t’i kërkojë falje edhe Murat Mehës
00:00 Bernd Fisher: Presidenti i përbashkët Shqipëri-Kosovë, hap drejt destabilizimit
00:00 Formacionet zyrtare/ Ja si është rreshtuar Teuta përballë Flamurtarit
00:00 Tiranë, qëllohet me armë në drejtim të një pike bastesh, policia nis hetimet
00:00 Orientimi strategjik i Shqipërisë drejt SHBA-BE i tronditur thellë
00:00 Skandal me Kryqin e Kuq, 21 punonjës paguan për shërbime seksuale
00:00 Qeveria greke kërkon dalje nga programi i shpëtimit, me financa ende të paqëndrueshme
00:00 Shtatë arsyet pse njerëzit materialist nuk janë të përmbushur, siç ne imagjinojmë
00:00 Banka e Shqipërisë bën një njoftim paralajmërues për monedhat virtuale
00:00 Përzihet edhe Presidenti: Mirë që i tejkaluat interesat private dhe partiake
00:00 Abuzimi me Tiranë-Elbasan, 3 ekspertë do vlerësojnë dëmin në terren
00:00 Formacionet zyrtare/ Muzaka dhe Vila e nisin nga stoli, te Partizani rikthehet Batha e Trashi
00:00 Abuzimi me fondet e rrugës Tiranë-Elbasan, Prokuroria nxjerr në terren ekspertët
00:00 INTERVISTA/ Grupi vë në vend amanetin: Çfarë e mundonte më shumë Doktor Florin
00:00 FOTOT: “Mbretëresha” e fitnesit “tërbon” çunat e palestrës
00:00 ​Pacolli për marrëveshjen: Kosovën e pret e ardhme e ndritur
00:00 FOTO: Rama kapet “mat” mes serës me kastraveca, qytetarët: Pas 5 minutash Berisha do bëjë një photoshop me marijuhanë
00:00 U ble 17 euro, por u shit 522… mijë!
00:00 Rehabilitimi i hekurudhës Tiranë-Durrës, punimet nisin në pranverë
00:00 Katër raporte, Deklarata e Presidentëve dhe Marrëveshja e 2015’tës pjesë e Marrëveshjes së re të Demarkacionit
00:00 FOTOT: Kosova duket se i dha fat, Rita Ora shënon një tjetër sukses të madh
00:00 Lushnja-Kamza/ Ndreu: Duhet të kemi më shumë cilësi për të kapur Europën; Çuko: S’na leverdis të mbrohemi
00:00 Benzi po bëhet kinez
00:00 Veton Latifi: Vizita e zyrtarëve të BE-së, në interes të shtetit
00:00 Kishte trashëguar 100 milionë pas vdekjes së të atit Elvis Presley, por sot Lisa Marie pohon se i ka vetëm 14 mijë dollarë
00:00 Kat e parë, grupi B/ Apolonia dhe Tirana bëjnë ‘paqe’, gati të përfitojë Bylisi. Ja të gjithë rezultatet
00:00 Kukësi fiton derbin e veriut, Kamza nuk ndalet
00:00 Sela kërkon zgjedhje të reja parlamentare
00:00 Armëpushimi në Siri, pritet sot votimi në Këshillin e Sigurimit të OKB-së
00:00 “Kë të qaj më parë…”, vjehrra e Edlirës vë kujën, familja Pisku hap dyert e mortit (VIDEO)

Last news

12312 Медвежий сценарий для криптовалют — bitnovosti.com реклама
00:00 Ambasciata USA a Gerusalemme: sollevazione della Fratellanza Musulmana
00:00 SIA : Un Salon avec un plus grand stand et une forte participation sénégalaise pour séduire les visiteurs
00:00 Kylie Jenner Ogah Buka Snapchat Lagi, Kenapa?
00:00 Football - Etranger - Coman touché à une cheville
00:00 Tomas Plekanec held out of Tampa Bay game, trade appears certain
00:00 I HRVATI SU UKAPIRALI! Globus: O naoružavanju Bošnjaka niko ne piše, uvek je problem Srpska čak i kad SVE RADI LEGALNO!
00:00 ‘Distortion of facts’: Maldives criticises India for calling extension of emergency unconstitutional
00:00 گزارش پزشکی قانونی از وضعیت اجساد سانحه هواپیمای تهران-یاسوج
00:00 Cá trích mắc lưới, ngư dân gỡ mỏi tay
00:00 TOONA ja NÜÜD | Ligi 90 aastaga on tööstusettevõtete arv Eestis kümnekordistunud!
00:00 'Meer bevoegdheden naar gemeenten voor ontmanteling gasaansluitingen'
00:00 Stanovnici naše županije najzadovoljniji su građani Hrvatske
00:00 Канада виділила 1,45 мільйона доларів на освітній проект про Голодомор
00:00 រដ្ឋមន្ត្រី​សុខាភិបាល​ជំរុញ​ឲ្យ​បង្កើន​ការធ្វើ​តេស្ត​រក​មេរោគ​គ្រុន​ចាញ់​នៅ​តំបន់​ដែល​ប្រឈម​នឹង​ជំងឺគ្រុនចាញ់​ខ្ពស់
00:00 KULEKOLa saldıran teröristler şoke oldu. Füze ve roketatarlarla saldırının sonucu sadece bu oldu...
00:00 Maria Wetterstrands nya jobb: Granska flygets bränslebyte
00:00 অংশগ্রহণমূলক নির্বাচন অনুষ্ঠানে ইসির তৎপরতা নেই
00:00 JI to support PTI in Senate elections: Shah Mehmood
00:00 (FOTO) SJAJNE VESTI: Đoković na terenu sa reketom u ruci!
00:00 Macron confirme vouloir réformer le statut des cheminots
00:00 الزبائن قاطعوها.. ارتفاع أسعار المشروبات الغازية ينعش تجارة العصائر الطبيعية
00:00 Berlin: Netflix, Multiple Foreign Distributors Take Alpha Violet’s ‘Dovlatov’
00:00 Dan china drags FG, AGF, NSA to court, demands N1billion damages
00:00 Dilakukan Setahun Sekali dan Hanya Ada di Batu dan Jakarta
00:00 Rugby - Top 14 - Toulouse : une charnière Doussain-Ramos contre Brive, Méric remplaçant
00:00 Highlights: AGF's værste fjende var stolperne mod Lyngby!
00:00 Highlights: Newcastle formøbler 2-0-føring 10 min. før tid!
00:00 O intrecere intre melci, anulata din cauza conditiilor meteo dupa ce participantii au intrat in... hibernare
00:00 Шахматисты со всей страны съехались в Серпухов
00:00 La linea dura di Berlusconi: I centri sociali vanno indagati e poi chiusi
00:00 Nigerian Bobsled Team Brought Something More Valuable Than Gold To The Olympics
00:00 Liverpool Lumat West Ham United 4-1 di Anfield
00:00 واکنش مولاوردی به توئیتر جعلی منتسب به خود
00:00 Pärmäkoski hakee kolmatta mitalia – tässä on olympialaisten viimeisen päivän ohjelma
00:00 Primul stat care condamnă vehement decizia Administraţiei Trump de mutare a Ambasadei la Ierusalim
00:00 Real Madrid v Alaves - Story of the match
00:00 Por la lesión en la columna, así se retiraba Mauricio Macri del cumpleaños de Mirtha Legrand
00:00 «المياه الوطنية» تنفي انبعاث روائح كريهة من محطة صرف جدة
00:00 Watford vs Everton LIVE score and updates - Premier League
00:00 UN diplomats locked in talks on Syria ceasefire
00:00 В Милане подрались антифашисты и полиция
00:00 إعلاميون سوابق.. «خطف» و«نصب» و«اغتصاب»
00:00 Kommentar: Russischer Zynismus im Syrien-Krieg
00:00 Grav med 40 sarkofager upptäckt i Egypten
00:00 "О наоружавању Бошњака у БиХ нико не пише"
00:00 Sandals Announces Under-19 Cricket Sponsorship
00:00 برانکو: این برد، برد قهرمانی بود
00:00 10 choses à savoir sur Orelsan, le rappeur iconoclaste
00:00 Marrëveshja e re e detit/ Kotzias “ushqen” grekët me “kocka”
00:00 پنالتی استقلال خوزستان گرفته نشد/ مستحق شکست نبودیم
00:00 10 ilde FETÖ operasyonu: 16 gözaltı
00:00 توصیه سازمان هواشناسی به مسافران
00:00 6 guards jailed for Dh1.2m heist in Dubai
00:00 مواطن يبكي فرحا بعدما سحب ورقة والدته في قرعة الحج
00:00 Dólar segue exterior e recua ante real
00:00 Учёные готовятся к Армагеддону, модернизируя «Хранилища Судного дня»
00:00 Al-Gharafa ondanks twee treffers Sneijder onderuit bij hekkensluiter
00:00 Who are Loaded Sista? The Voice 2018 contestants on Team Will competing in the Battles against Mark Asari
00:00 Губерниев поблагодарил Фуркада за поддержку девятого этапа Кубка мира в Тюмени
00:00 Le message de ergio ramos qui fait peur au PSG et ses joueurs
00:00 Πάρος: Διέλυσαν το γραφικό εκκλησάκι – Αίσθηση από τις εικόνες που άφησαν πίσω [pics]
00:00 حماس : تصريحات الجبيرتشجع العدو الإسرائيلي على ارتكاب مزيد من الجرائم
00:00 Sin sirijskog imigranta prvo je radio u voćnjaku, a onda je postao jedan od najvećih genija našeg vremena
00:00 Со долга коса и брада: Братот на Нихан е непрепознатлив во реалноста (ФОТО)
00:00 Eventyrlige danske klassikertriumfer hos både mænd og kvinder
00:00 Bandabuliya sahnesi, Karagöz’le açıldı
00:00 نشاط اجتماعی در شهرستان جم گسترش می‌یابد
00:00 Silvio Velo, el "Messi" de Los Murciélagos, también es un crack en el Aconcagua
00:00 8 Egyptian workers burnt to death in bus crash
00:00 Ecuador’s ‘Pablo Escobar’ drug kingpin extradited to US
00:00 Археологи обнаружили древний некрополь под Каиром
00:00 "Estoy enfocada en lo que viene": María Camila Osorio, campeona del Banana Bowl
00:00 Real Madrid Alaves’e acımadı
00:00 ក្រុមហ៊ុន​ធំៗ​ចំនួន​៧​ប្រកាស​ជ្រើសរើស​បុគ្គលិក​ជាង​១​ពាន់​នាក់​ ជាមួយ​ទីភ្នាក់ងារ​ជាតិ​មុខរបរ និង​ការងារ
00:00 حزب الله آرای مردمی را با پول نمی خرد
00:00 «Ծառուկյան» դաշինքը կողմ է քվեարկելու Արմեն Սարգսյանին
00:00 Ayah Dibacok Anak Gadisnya pakai Parang
00:00 Feysbuka qarşı kampaniya başladı -
00:00 Real Madrid scorer ligamål nr. 14, 15, 16 og 17 på bare to uger
00:00 Brit WHITEOUT mapped: Snow to blanket THESE UK towns and cities
00:00 Рахмон приедет в Баку
00:00 Betörtek az Alkotmánybíróság elnökének otthonába
00:00 Azərbaycanda tərsinə işləyən saat hazırlandı
00:00 Kendt modefirma beskylder dansk modegigant for kopi-produkter: De laver sådan en svinestreg!
00:00 La Asamblea Nacional resolverá pronto dos proyectos de ley ligados al referendo
00:00 Depósitos en banca comercial crecieron durante el año pasado
00:00 شرایط برای افزایش حضور گردشگران در استان مرکزی فراهم شود
00:00 تکسیرا: نه پشیمان شدیم و نه عقب‌نشینی کردیم
00:00 ឃាត់ខ្លួន​ជនសង្ស័យ​៤​នាក់ ​បន្ទាប់ពី​ឆែកឆេរ​រក​ឃើញ​ថ្នាំញៀន​៣​កញ្ចប់​តូចធំ
00:00 Запуск Falcon 9 отложили в связи с необходимостью дополнительных тестов

News source