logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Albania

Ish trajneri i korçarëve, Muça: UEFA do e dënojë Skënderbeun

Ish-trajneri i skuadres se Skënderbeut, Shkëlqim Muça ka dhene opinionin e tij ne lidhje me dosjen e UEFA-s per klubin korçar.

Trajneri i mirenjohur i ftuar në studion e emisionit “Rubrika Sportive” në RTSH, deklaroi se Skenderbeu do te denohet nga UEFA.

Stafi dhe lojtarët e Skënderbeut bëjnë maksimumin për të marrë tri pikët në çdo ndeshje në kampionat. Më pas, se çfarë vjen, nuk është në dorën e tyre. Skënderbeu pothuajse e ka fituar titullin.

Për sa i përket hetimit nga UEFA, unë mendoj se Skënderbeu do të dënohet. Shpresojmë që të mos ketë dënim të rëndë.

Është një dosje e madhe në dëm të Skënderbeut, ndaj dënimi është i pashmangshëm”, deklaroi Shkelqim Muça.(TemA)

Themes
ICO