TIRANË

Projeksioni i madh blu me logon e PD, numrin 9 ka mbuluar Universiteti Politeknik në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë.

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka publikuar në “Facebook” videon me pamjet e mbrëmjes së sotme të korpusit, një nga ndërtesat simbol të Tiranës.

“Nga Sheshi Nënë Tereza #Voto9PD #ShqipëriaFITON”, shkruan Basha

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb