Albania

Lulzim Basha: Nuk i trembem përballjes me Jozefina Topallin

Në konferencën për mediat, kryedemokrati Lulzim Basha tha se nuk i trembet një përballjeje me Jozefina Topallin.

I pyetur lidhur me forcën e re politike të së ashtëquajturës si “gruaja e hekurt” në PD, ai u përgjigj shumë shkurt shkurt.“Jo”.

Kryedemokrati shtoi se prioritetet e tij i përcakton interesi publik dhe askush tjetër.

Pyetje: A i trembeni përballjes me Topallin?

Basha: Jo

Pyetje: A mendoni se partia e Topallit apo e Patozit janë shtojcë të Ramës?

Basha: Nuk kam kohë për të humbur as me këtë çështje, as me asnjë person, kam prioritete të tjera. Prioritetet e mia i përcakton interesi publik, askush tjetër.

Football news:

Daniele Bonera: Milan is happy with the game with Lille and only regrets the result
Neymar on Maradona: You will always remain in our memory. Football is grateful to you
If football was a movie, Diego would be its main character. Showsport readers say goodbye to Maradona
Napoli fans held a fire show in front of the stadium in memory of Maradona
Maradona signed documents about embalming and exhibiting. Family didn't know
Zorc about the future of Holland: We have long-term plans with him
Juve will play with Genoa, Inter against Fiorentina, Milan-Torino and other pairs of the 1/8 final of the Italian Cup