Albania

Me një pamje tërësisht ndryshe – Era Istrefi poston foto vetëm në reçipeta

Era Istrefi është një ndër emrat më të komentuar të shoubizit, e cila shfaqet shumë joshëse vazhdimisht, shkruan lajmi.net.

Në paraqitjen e radhës, Era mori vëmendjen ndjekësve teksa kishte bërë flokët gërsheta dhe i kishte lëshuar në fund.

Ajo kishte veshur vetëm reçipeta, ndërsa realizoi disa selfie provokuese për ndjekësit në Instagram.

Në ato imazhe, ajo vuri në fokus gjoksin, teksa mbante disa aksesorë në duar e fyt dhe dukej më ndryshe me atë stil flokësh.

Ndryshe, Era ka kohë që nuk ka qenë aktive me këngë të reja dhe fansat e saj e presin me padurim rikthimin e saj.

Football news:

Scotland coach Clarke: There were a lot of good moments during the group stage, but no points scored
England are the most boring group winners in history. Two goals were enough! And at the World Cup, the Italians once became the first even with one
Dalic - to the fans after reaching the Euro playoffs: You are our strength, and we will be your pride
Modric became the youngest and oldest goalscorer in Croatia at the Euro
Czech Republic coach Shilgava: We came out of the group and fought with England for the first place. We got what we wanted
Gareth Southgate: England wanted to win the group and continue to play at Wembley-and it succeeded
Luka Modric: When Croatia plays like this, we are dangerous for everyone