Albania

Mero Baze tallet me Kastriot Myftarajn: E paska gjetur avokatin Ylli Ndroqi, ky është i mirë kur duan të të mbyllin me forcë në Spitalin Nr. 5 dhe jo kur duan të të mbyllin në burg

Botuesi i gazetës “TemA” Mero Baze, ka ironizuar një shkrim të publikuar ditën e sotme nga drejtuesi i emisionit “Ju flet Moska” në Ora News Kastriot Myftaraj, i cili kishte shpalosur sot një pjesë të talentit që posedon sa i përket konspiracionit.

Fill pas publikimit të tij, Baze ka zgjedhur ta shpërndajë menjëherë shkrimin në rrjetin e tij social, ku me doza humori shkruan:

“E paska gjetur avokatin Ylli Ndroqi. Por ky është i mirë kur duan të të mbyllin me forcë në Spitalin Nr. 5, jo kur duan të të mbyllin në burg”, ironizon gazetari Baze teksa pasqyron edhe shkrimin e Myftarajt i cili në përpjekje për t’i dalë në mbrojtje pronarit të tij, ka mundur të ndërtojë një material mjaft argëtues. (TemA)

Football news:

FIFA allowed players to change the national team if they played one official match other than the world Cup
Tiago is still in Liverpool: he came for a new challenge, and Klopp won't even have to sell anyone
Tiago on moving to Liverpool: I Want to win as many trophies as possible. I will give my heart to the field
Ex-agent of Levandovsky sued the player's company and demands about 9 million euros
Tiago arrived at the Liverpool base to complete the transfer
Higuain became an Inter Miami player
We read Pirlo's diploma and now we know exactly how Juventus will play