Albania

Mposhti Covid-19, aktori i humorit tregon se vuan nga gjykimet e njerëzve: Më rrinë larg mua dhe familjarëve

Florian Binaj ishte një nga njerëzit që u infektua me COVID-19 dhe fatmirësisht arriti që ta kalonte virusin. Mirëpo duket se as periudha post-virus nuk ka qënë e lehtë për të.

Ndonëse ka pranuar që e ka kaluar pa simptoma pandeminë e koronavirus, aktori ka zbuluar se njerëzit vazhdojnë t’i qëndrojnë larg.

Gjatë një interviste për “Pushime on Top” Flori tregoi se është ai që duhet të ketë frikë nga njerëzit, pasi ata nuk mbajnë maska.

“Edhe pse ka kaluar një muaj nga pandemia, njerëzit më rrinë larg mua dhe familjarëve të mi, ndërkohë që duhet të kem unë frikë sidomos nga ata që nuk mbajnë maska”, ka thënë aktori.

Ai ka shtuar se kur sheh këtë gjë kupton që ka një nivel të ulët paditurie dhe papërgjegjësie.

j.l./ dita

Football news:

Juve will pay 9 million euros for the loan of Morata, the agreement can be extended for a year
Chelsea will pay 24+6 million euros for goalkeeper Renn Mendy. Deal closed
Tiago Silva: At 35, players leave the Premier League, and I'm just starting out. This is the most difficult League
Barcelona will pay Suarez half of the salary for the remaining year on the contract (Onda Cero)
Manchester United will not pay more than 25 million euros for Teles. The player hopes that the deal will be finalized this week
Morata's transfer to See is agreed. Tomorrow he will fly to Turin and sign a contract
Pamakana Interesting man UTD