Albania

“S’mund t’i kërkoja më shumë jetës”, Olta Boka uron me fjalët më të ngrohta për ditëlindje ‘shokun e ngushtë’

Ajo është shumë diskrete kur vjen puna për jetën e saj private… Fjalën e kemi për Olta Bokën, ku historia e saj e dashurisë me djalin e deputetit Shezai Rrokaj, Ivin, është zbuluar që në fillimet e tyre. Mirëpo, rrallëherë këngëtarja ka preferuar të flasë për të në publik.

Epo në ditë të veçanta si kjo e sotmja, ajo nuk mund të bëjë indiferenten. Partneri i saj feston ditëlindjen dhe nuk kish se si të mungonte një urim që të shkrin zemrën nga Olta, e cila është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël. Këngëtarja mjaft e dashur për publikun zgjodhi një nga fotot më të ëmbla dhe domethënëse të çiftit, që pritet te behen me vajze për ta uruar në këtë ditë speciale.

Me fjalë të ngrohta nga zemra, këngëtarja shkruan se s’do t’i kërkonte asgjë më shumë jetës sesa partnerin e saj.

“Gezuar ditelindjen shoku im i ngushte.
S’mund t’i kerkoja me shume jetes!
4thofjuly
”- shkruan Olta.

Ajo përpara dy javësh bëri publike shtatzaninë e saj dhe se është në pritje të një vajze…

Football news:

Kike Of Setian: I didn't think that the match with Napoli could be my last in charge of Barca
Where the Champions League left off: Sarri risks being relegated from Lyon, while Real Madrid will face city
Josep Bartomeu: Messi is the best player in history. He wants to stay at Barca
Ex-Director of Valencia on the transfer of Ronaldo: in 2006, the club agreed with his agent and sponsors, but the deal did not take place
Klopp, Lampard, Rodgers and Wilder claim the award for the best coach of the Premier League, Pep-no
The authors of Showsport choose the winner of the Champions League: Chernyavsky - for Leipzig, Muiznek believes in real 🤪
Trent, rashford, martial and Greenwood are up for the award for the best young player of the season