Albania

Silvana Bushati i rikthehet sherrit me Linda Rein: S’kam asnjë personale, s’do e takoj

Silvana Bushati ka folur sërish rreth sherrit që pati me Linda Rein.  E ftuar në emisionin “Kafsho” në RTV Ora, Silvana u pyet për sherrin me Lindën. Ajo tha se nuk ka asgjë me Lindën dhe se nuk mendon të takohet ndonjëherë. “Jam kundra çdo gjëje që bëhet jashtë natyrës.

Nuk më shqetëson, por thjesht nuk është njerëzore. S’kam patur asgjë me Lindën, ishte mendimi im.S’jam takuar dhe s’ma merr mendja se do takohem”. E pyetur nga gazetari nëse fëmijët e saj do kishin orentim seksual të gjinisë së njejtë, Silvana menjëherë u përgjigj:”Thuaj qoft larg! Nuk kam asgjë kundra, por që do e pranoja nëse do e bënte të ndihej mirë, edhe pse jam një nënë me mendime të vjetra”.

Football news:

Alisson on van Dijk's injury: It was an optional action by Pickford, 100%
For public Masturbation, midfielder anjera El-Melali was sentenced to 18 months in prison on probation
We continue to collect the best team in history. Now the right-wing defenders of the
Ryan Giggs: It may be 15-20 years before the Manchester United title
Galaxy fired head coach Skelotto
Gattuso about 1:0 Sociedad: match depended, decide whether Napoli the task of advancing to the playoffs the Europa League more than half
The fall of the Portuguese, whom Cristiano put above himself. From Chelsea and Mercedes in 16-to viewing in Kuban and term for drugs