LEZHË

Një person ka mbetur i plagosur në Lezhë. Sipas informacioneve të para, ngjarja ka ndodhur pranë një lokali në autostradën Lezhë-Milot, ku ka mbetur i plagosur 40-vjeçari me iniciale A.D. I plagosur është dërguar menjëherë në spital, ndërsa sipas bluzave të bardha ka plagë në krahë.

Policia po heton për zbardhjen e ngjarjes dhe janë vendosur patrulla në disa pika kryesore.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb