Albania

Video/ Melania Trump tërheq sërish vëmendjen dhe ky moment është bërë viral, largon me forcë dorën e presidentit

Sërish një sjellje e Zonjës së Parë, Melania Trump ra në sy, në debatin e fundit presidencial mes Trump dhe Biden për zgjedhjet presidenciale që do të zhvillohen në 3 nëntor.

Melania është parë duke ia hequr dorën me forcë presidentit teksa ecnin së bashku për të dalë nga skena. Mirëpo, ky moment është bërë viral në rrjet dhe nga përdoruesit e Twitter-it shpërthyen me komente.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që Zonja e Parë vë në siklet presidentin, të cilit shpesh preferon të mos e kapë prej dore, dhe kamerat kanë fiksuar edhe momente kur Donald Trump kërkon që ata të rrinë me duart e bashkuara.

h.b/dita

Football news:

Griezmann on Messi: I admire Leo, and he knows it. We have a great relationship
Rooney on the possibility of a move to Barca in the 2010/11 season: Thinking about it. Could fit in perfectly
Hooray, in England they will let the audience into the stands again! While up to 4 thousand and not everywhere, but the clubs are happy 😊
Solskjaer about the match with Istanbul: these are the Champions of Turkey, it will be difficult
Gasperini on the nomination for the best coach of the year award: If we beat Liverpool, maybe I'll get a few votes
Julian Nagelsmann: Leipzig want to give PSG that final feeling they are talking about
Tuchel Pro Champions League: Match with Leipzig - the final of our group