Bosnia and Herzegovina

Dodik se pohvalio košarkaškim umijećem na poluvremenu utakmice između Igokee i Splita

Košarkaši Igokee večeras su u svojoj dvorani u Laktašima doživjeli neugodan poraz od tima Splita rezultatom 88:92.

Utakmica je odigrana u okviru 17. kola regionalne ABA lige, a meču je nazočio i predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik.

On je na poluvremenu ove utakmice odlučio demonstrirati svoje znanje iz košarke i time se pohvaliti na društvenim mrežama. Publika u dvorani ga je pozdravila aplauzima.

"Na pauzi odlične utakmice Igokea - Split ubacio sam nekoliko koševa", napisao je Dodik na Twitteru.

На паузи одличне утакмицe Игокеa - Сплит убацио сам неколико кошева.❤️ pic.twitter.com/bkReumckX3

— Милорад Додик (@MiloradDodik) January 28, 2023

Bivši član Predsjedništva Bosne i Hercegovine i prije je često znao da se pohvali svojim umijećem igranja košarke, u koju je zaljubljen od malena, kako je jednom prilikom rekao.

Inače, tim iz Laktaša je tako upisao i 11. poraz u sezoni nakon kojeg su ostali na pretposljednjoj poziciji tabele i prijeti joj ispadanje iz regionalnog natjecanja.