Bosnia and Herzegovina

Liverpool okrenuo 0:2, pa ipak ostao bez pobjede protiv Brightona

Leandro Trosar (Trossard) je golovima u 4. i 18. minuti šokirao domaće i stavio ih u tešku situaciju.

Ipak, tim Jirgena Klopa (Jurgen Klopp) uspio je okrenuti rezultat preko Roberta Firmina (33., 54.) i Adama Vebstera (Webster - 63.), no, na kraju je ostao bez pobjede.

Bod Brajtonu donio je apsolutni junak Trosar, koji je kompletirao het-trik u 83. minuti.

U 7. minuti Odson Eduard (Odsonne Edouard) je zabio za vodstvo domaćina, da bi za poravnanje u 38. pogodio Pjer-Emerik Obamejang (Pierre-Emerick Aubameyang).

Tri boda "Plavcima" donio je Konor Galaher (Conor Gallagher) golom u 90. minuti.

Što se ostalih rezultat tiče, Njukasl je s 1:5 slavio protiv Fulama, Everton je također kao gost s 1:2 bio bolji od Sautemptona, dok su Bornmut i Brentford odigrali bez golova 0:0.