LOŠE POLUVRIJEME U BUKUREŠTU: Zmajevi gube 1:0, moglo je biti i puno gore...

Gledaoci u BiH direktan prijenos mogu gledati u programu BHT-a.

• Sport

• Prije 7 min  Prije 1 min

• 1

Od 37. minute Rumuni vode sa 1:0. Strijelac gola bio je Man. Arbitri su prvo poništili gol zbog nedozvoljene pozicije, ali je VAR potvrdio pogodak.

Samo dva minuta kasnije Alibec u sjajnoj šansi, zaobišao je i Vasilja, ali na gol liniji loptu izbacuje Saničanin.

Utakmica šestog kola grupne faze Lige Nacija između Rumunije i Bosne i Hercegovine igra se večeras od 20.45 minuta.

Rumunija večeras igra u sljedećem sastavu: Radu, Ratiu, Rus, Burca, Bancu, Marin, Olaru, Sorescu, Stanciu, Man i Alibec.

BiH je večeras počela utakmicu u sljedećem sastavu: Vasilj, Ćivić, Miličević, Kovačević, Šerbečić, Gojak, Cimirot, Šarić, Demirović, Prevljak (c), Dedić.