Bosnia and Herzegovina

Nunjez briljirao u prvoj utakmici sezone, ali Liverpul osvojio samo bod

Fudbaleri Liverpula su na startu nove sezone u engleskoj Premijer ligi gostovali na Krejven Kotidžu povratniku u najvši rang Fulamu i neočekivano osvojili samo bod.

Domaći su poveli u 32. minuti, kada je na asistenciju Kenija Tetea (Kenny Tete) glavom pogodio Aleksandar Mitrović.

Gosti su do poravnanja stigli tek u 64. minuti. Strijelac je bio rezervista Darvin Nunjez (Darwin Nunez), koji je majstorski petom prevario Mareka Rodaka nakon što ga je uposlio Mohamed Salah.

Ipak, Fulam je ponovo poveo u 72. minuti novim golom Mitrovića, ovaj put s bijele tačke.

Liverpul je na kraju uspio stići do gola vrijednog boda i to ponovo zaslugom Nunjeza, koji je glavom spustio Mohamedu Salahu, a ovaj loptu smjestio u mrežu za konačnih 2:2.