Bosnia and Herzegovina

Široki bolji od Zrinjskog na startu košarkaškog prvenstva

Momčad Zrinjskog, koja je doživjela potpunu rekonstrukciju ovoga ljeta, parirala je gostima samo u prvoj četvrtini koja je završila rezultatom 23:20 za goste. Do poluvremena Široki je pobjegao na +12 (51:39), a na kraju treće četvrtine bilo je +18 (76:58).

U posljednjih deset minuta igre Široki je rutinski kontrolirao igru i upisao prvu pobjedu u novoj sezoni domaćeg prvenstva.

Mateo Čolak s 21 poenom i Ivan Karačić s 19 bili su najraspoloženiji kod Širokog, dok je u redovima Zrinjskog Krsto Bjelica ubacio 24 poena, a Stefan Glogovac poena manje.