Bulgaria

Черно море бие в Елитната до 17 години

Снимка chernomorepfc.bg

Черно море победи Септември София с 3:2 в мач от 9-ия кръг на Елитната група до 17 години на стадиона под Аспаруховия мост.

„Моряците“, водени от Тодор Каменов, допуснаха гол в 20-ата минута, но в 35-ата стигнаха до изравняване. Петър Маринов направи мощен пробив отдясно и центрира прострелно по земя към задна греда, където Александър Киров вкара за 1:1, пише chernomorepfc.bg.

Варненци стартираха ударно втората част и в 58-ата минута Димитър Павлу отправи страхотен удар от 25 метра, топката се отби в страничната греда и влетя в мрежата на гостите за 2:1.

В 70-ата минута гостите изравниха, а в 85-ата Пламен Аршев с глава след центриране на Борис Стойков от фаул донесе успеха на Черно море.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Димитър Павлу, Виктор Спасов, Георги Венциславов, Борис Стойков, Пламен Аршев, Георги Пасков, Александър Киров, Кристиян Иванов, Ивайло Димитров, Петър Маринов (Георги Монев, Иво Николов, Димитър Заимов, Кристиан Андонов, Даниел Райчев, Даниел Георгиев, Димитър Ковачев).

Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са!

Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

За реклама в "Петел" на цена от 50 лева на ПР публикация пишете на info@petel.bg