Bulgaria

На полувремето: Черно море - Спартак 1:0

Снимка "Петел"

Черно море води на Спартак с 1:0 след първото полувреме на дербито между дублиращите отбори на двата варненски клуба от VII кръг на Трета лига - Североизточна група на стадион "Тича".

Срещата започна със 75 минути закъснение заради скандалите преди нея, за които "Петел" писа.

Символичните домакини откриха резултата в 15-ата минута с хубав гол на Марин Петков. За тях от мъжете играят Алекс Фернандес и Велислав Василев, както и други младоци, които са в представителния тим, а техните изяви от трибуните следи Илиан Илиев.

Спартак също разчита на футболисти от мъжкия си отбор - Ибрям Ибрям, Даниел Начев и Георги Бабалиев.

Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са!

Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

За реклама в "Петел" на цена от 50 лева на ПР публикация пишете на info@petel.bg