Cyprus

Denktaş, ısırıkla ilgili açıklama yaptı

Denktaş, ısırıkla ilgili açıklama yaptı

Girne - Lefkoşa Yolu'nda seyir halindeyken, yol kenarında gördüğü köpeğin ezilmemesi için aracını durdurup yardım etmeye çalışan Denktaş, köpek tarafından ısırıldı.

Kolundan yaralanan Denktaş, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yapılan müdahalenin ardından taburcu edildi.

Sosyal medya hesabından da açıklama yapan Denktaş, yardım etmek isterken köpek tarafından ısırıldığını, küçük bir ısırık olduğunu ancak yol boyunca kanama durmayınca hastaneye başvurduğunu söyledi.

DENKTAŞ: EZİLMESİN DİYE ARABAMA ALMAK İSTEDİM

Denktaş, açıklamasında şunları kaydetti:

"Bu akşam köpek saldırısına uğradığıma dair haber tam olarak doğru değildir. Girne- Lefkoşa yolu üzerinden Girne'ye doğru giden Terier cinsi bir köpeği basılmasın diye arabaya almak istedim. O esnada aynı maksatla duran gençlerin arabasına köpeği koyarken acıdan beni ısırdı. Küçük bir ısırık ancak yol boyunca kanı durduramayınca devlet hastanesine gittim. On dakika süren pansumandan çıkıncaya kadar bu şekilde bir haber yapıldı. Merak edip arayan arkadaşlara teşekkür ederim... Aynı hassasiyeti gösterip köpeciği arabalarına alan gençlerede ayrıca teşekkür ederim."

Football news:

Ronaldinho on Messi's victory at the Copa America: This is the only thing that he lacked. I am very happy for him
Mikel Arteta: Jaka stays. He is a key Arsenal player
Parti injured his ankle in a friendly game with Chelsea. Arsenal midfielder will be examined tomorrow
Umtiti agrees to leave Barca, but only to a club from the Champions League or claiming the title
Sassuolo is ready to give Locatelli to Juve on loan for 5 million euros with an obligation to buy out at least 30 million
Sofia Pozdnyakova: It's more fun with the audience, the excitement wakes up. But we do not have such a popular sport as football or figure skating. We are used to it
Gilmore is the future of Chelsea. There is an elite pass, speed, and experience will gain in Norwich