Czech Republic

Anglický golfista Hatton začal sezonu triumfem v Abú Zabí

Devìtadvacetiletý Hatton zaèínal finálové kolo s mankem jedné rány na vedoucího Roryho McIlroye, ale dnes zahrál šest birdie a triumfoval o ètyøi rány pøed Australanem Jasonem Scrivenerem. Severoirský golfista McIlroy skonèil tøetí.

„Abych se pøiznal, tak mi to pøijde neskuteèné. Ani po posledním patu na osmnáctce mi nepøišlo, že jsem vyhrál. Je to skvìlé,“ radoval se Hatton v rozhovoru cestou ze høištì po šestém vítìzství v elitní evropské sérii.

Hatton potvrdil, že je v poslední dobì ve formì. Dvacet startù promìnil ve ètyøi vítìzství. „Je to impozantní zaèátek,“ pochvaloval si a myslel i na letošní Ryder Cup, souboj Evropy proti USA. „Získal jsem body, abych se dostal do týmu, což je pro mì letos nadmíru dùležité,“ uvedl Hatton.

V silnì obsazeném startovním poli skonèil dvojnásobný vítìz turnaje Tommy Fleetwood z Anglie na dìleném sedmém místì, jeho krajan a obhájce titulu Lee Westwood se umístil v sedmé desítce. Tøetí hráè svìta Justin Thomas z USA neprošel cutem.

Golfový turnaj European Tour HSBC Championship

Abú Zabí (par 72, dotace 8 milionù dolarù)

1. Hatton (Angl.) 270 (65+68+71+66), 2. Scrivener (Austr.) 274 (67+70+71+66), 3. McIlroy (Sev. Ir.) 275 (64+72+67+72), 4. Cabrera Bello (Šp.) 276 (67+67+73+69), 5. Lipsky (USA) 277 (72+66+68+71) a Warren (Skot.) 277 (72+66+68+71).

Football news:

Cavani has returned to training and is likely to play against Crystal Palace
Fabio Capello, Juventus played Rugby against the Port. Only Ronaldo and Chiesa can make a difference in this squad
Neymar: I posted how I was recovering from my injury, and I didn't get any messages saying, Wow, what a professional. No
Ole Gunnar Solscher: The work of the judges is very difficult and without additional pressure. We have to make their decisions
Joan Laporta: I'm sure Messi won't stay at Barca if I don't win the election. He gives the club 30% of revenue
Trent had idolized Gerrard since he was a kid, and he was in a fairy tale: he got Steven's care and the captain's armband. The story of a great relationship
Hazard's recovery from the injury is delayed. He probably won't play against Atletico on March 7