Czech Republic

BIS: Mluvčí BIS Šticha je druhý v anketě MLUVČÍ ROKU 2020

Tiskový mluvčí Bezpečnostní informační služby Ladislav Šticha byl dnes vyhlášen druhým nejlepším mluvčím v kategorii veřejná správa v rámci prestižní ankety MLUVČÍ ROKU 2020, kterou každoročně pořádá oborové sdružení PR klub.

BIS: Mluvčí BIS Šticha je druhý v anketě MLUVČÍ ROKU 2020
Foto: bis.cz
Popisek: Odznak BIS
reklama

PR klub každý rok vyhlašuje anketu o nejlepší mluvčí roku ve třech kategoriích: veřejná správa, soukromý sektor a nejlepší PR tým. V letošní anketě MLUVČÍ ROKU 2020 uspěl i mluvčí BIS Ladislav Šticha. „Je to pro mě bez přehánění šok, protože jsem už pracoval na mnohem viditelnějších místech. Každopádně si ocenění od profesionálů v oboru a novinářů velmi vážím. Je to čest být v tak skvělé společnosti těch nejlepších v oboru,“ řekl po vyhlášení výsledku Šticha. K úspěchu mu pogratuloval ředitel BIS Michal Koudelka. „Jsem pyšný na to, že mám v týmu profesionála, který dělá pro BIS výbornou práci a těší mě, že to ocenila i odborná veřejnost,“ řekl ředitel Koudelka.

Ladislav Šticha pracuje v BIS od března roku 2017. Za tu dobu změnil prezentaci služby na veřejnosti a komunikaci s médii. Za jeho působení se důvěra veřejnosti v BIS zvýšila z 15% na 48%. Šticha říká, že cenu považuje za ocenění i pro BIS, která je výjimečnou organizací se spoustou obdivuhodných lidí. „Ta cena patří nepochybně i řediteli Michalu Koudelkovi, protože je to především jeho zásluha, že službu pootevřel veřejnosti a přispěl tak k tomu, aby se obraz BIS ve společnosti výrazně zlepšil,“ doplnil druhý mluvčí roku 2020 Ladislav Šticha.

V anketě MLUVČÍ ROKU 2020 zvítězila v kategorii veřejný sektor mluvčí Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy Jana Poštová. Třetí místo obsadil mluvčí Asociace cestovních kanceláří ČR Jan Papež.

Psali jsme:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

Článek obsahuje štítky

BIS

autor: Tisková zpráva

Football news:

Berbatov on Suarez: Barcelona showed disrespect and pays for it. Luis must be dying of laughter
In the environment of Messi deny that the player and his family members learn French
Oscar: I want to finish my career at Chelsea. I play very well, so there should be a place for me
Victor Font: Garcia is ready to play for Barca for free until the end of the season. Please buy it now
Arsenal rented the Youngster from real
Over the past six months, you may have been disappointed in Kai Havertz. Now he will surprise you again
Barca are Interested in Marcos Alonso and Gaia from Valencia. The club wants to strengthen the left-back position