Czech Republic

Fotbalisté Ukrajiny porazili Arménii 3:0 a v Lize národů zůstávají stoprocentní

Lodž (Polsko) - Fotbalisté Ukrajiny v Lize národů porazili Arménii 3:0 a ve skupině B1 i podruhé zvítězili bez inkasované branky. V polské Lodži, kde měli svěřenci trenéra Oleksandra Petrakova domácí azyl kvůli válce na Ukrajině, po změně stran skórovali Ruslan Malinovskyj, Oleksandr Karavajev a Vitalij Mykolenko.

Ukrajinským favoritům se dlouho nedařilo zlomit arménskou defenzivu. Brankáře Jurčenka poprvé překonal až v 61. minutě Malinovskyj po přihrávce Karavajeva, který za čtvrt hodinu zvýšil další přesnou střelou. V 84. minutě šťastně uzavřel skóre střídající Mykolenko po zmatcích v soupeřově obraně.