Czech Republic

Nováček? Jen na papíře, varuje před Blanskem trenér Chrudimi

„Musím øíct, že Blansko je nováèek jen na papíøe. Když se podíváte na jejich soupisku, je plnı exligovıch hráèù. Mají velezkušenı tım, ambiciózní vedení a vìtší ambice, než se jen zachránit,“ upozornil kouè Chrudimi Jaroslav Veselı. „Tım má hezkı rukopis a vısledky tomu dávají za pravdu. Mùže potrápit každého,“ dodal Veselı.

„Do 80. minuty jsme však proti nìmu pøedvedli vıkon odmakanı ze všech sil. A musíme na nìj navázat i proti Chrudimi,“ velel na stránkách Blanska jeho brankáø Pavel Halouska.

Chrudim v tabulce drží šestou pøíèku s 13 body, druholigovı nováèek se nachází tìsnì nad hranou sestupu. Blansko totiž s 9 body okupuje dvanáctou pozici, v devíti utkáních Jihomoravané zvítìzili pouze dvakrát. Nad Jihlavou venku 4:1 a s Duklou Praha doma 1:0.

Football news:

Agent: Cheryshev is not going to leave Valencia. The coach trusts him
Bayern gave the midfielder Dayak Union on loan with a buyout option
Lampard on Mount: I moved to Chelsea at his age and it took me a year to find myself. And he already has so many games
Mbappe does not score for PSG 4 matches in a row. This is his worst streak since April-May 2018
Mourinho on Rashford's words: Go to Opta and draw your own conclusions. Liverpool - Manchester United-and so quite a loud match
Ronaldo: Real Madrid made a mistake by letting Hakimi go. Sometimes I say to myself: Imagine yourself and him - we would move at a good speed
Barcelona would not consider Messi's participation in the game with Athletic if it were not for the trophy match