Czech Republic
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Pastrňák otevřel přípravu dvěma góly, Zacha jednou asistoval

Poprvé se Pastròák radoval ve 13. minutì, když ze svého stanovištì na levém kruhu využil pøesilovou hru a srovnal tak prùbìžný stav na 1:1. Asitence putovala i na konto Pavla Zachy.

Druhou branku Pastròák pøidal v 28. minutì, kdy bìhem hry ve ètyøech na obou stranách využil chyné rozehrávky soupeøe a promìnil samostatný nájezd - 2:2. Následnì otoèil skóre Frederic Brunet a Bruins v utkání poprvé vedli. Ve tøetí tøetinì ovšem srovnal na 3:3 Bobby Brink a stejný hráè posléze rozhodl i penaltový rozstøel. V nìm Pastròáka vychytal gólman Cal Petersen.

Pøipravujeme podrobnosti.

Výsledky pøípravných zápasù NHL

Sestavy:
Thompson (Patera) – McNabb, Theodore, Hague, Korczak, Ahac, Pachal – Barbašev, Eichel, Brisson – Dorofeyev, Karlsson, Amadio – Benson, Howden, Comtois – Geertsen, Froese, Cracknell

Sestavy:
Ingram (Villalta) – Stecher, Brown, Dermott, Söderstöm, Kolyachonok, Laoureux – McCartney, McBain, Carcone – OBrian, Boyd, Sandorf – Kelemen, Kirkland, Doan – Leonard, Barron, Raty

Rozhodèí: Schlenker, Samuels-Thomas – Gawryletz, O'Quinn

Sestavy:
Stolarz (Guzda) – Kiersted, Balinskis, Mahura, Carlsson, Ludvig, Kinnunen – Mayhew, Lorentz, True, Dalpe, Sourdif, Samoskevich, Ritchie, Lockwood, Asplund, Stenlund, Skoog, Schwindt

Sestavy:
Koèetkov (Raanta) – Orlov, Beaulieu, Montgomery, DeAngelo, Honka, Seeley – Drury, Lemieux, Bellows, Halbgewachs, Gunler, Perlini, Conacher, Bunting, Suzuki, Shore, Rees, Murray

Rozhodèí: L'Ecuyer, Hiff – Murray, Kelly

Sestavy:
Vladaø (Wolf) – Hanifin, Andersson, Oesterle, Tanev, Poirier, Solovjov – Huberdeau, Lindholm, Šarangoviè – Dube, Kadri, Coronato – Coleman, Backlund, Duehr – Honzek, Schwindt, Bishop

Sestavy:
Campbell (Rodrigue) – Ceci, Kulak, Desharnais, Peters, Kemp, Niemelainen – Caggiula, Ryan, McKegg, Pederson, Griffith, Malone, Foegele, Savoie, Bourgault, Holloway, Hamblin, Lavoie

Rozhodèí: Dunning, Skilliter – Apperson, Murchison

Sestavy:
Merilainen (Mandolese) – Sanderson, Zub, Chychrun, Chabot, Brannstorm, Thomson – Tarasenko, Stützle, Giroux – Smejkal, Jarventie, Batherson -- Crookshank, Chartier, Bailey – Higmore, Kastelic, Macewen.

Sestavy:
Brossoit (Delia) – Samberg, Heinola, Stanley, Salomonsson, Chisholm, Lundmark – Barron, Lucius, Ford – Harkins, Lambert, Jonnson-Fjällby – Mallot, Gustafsson, K. Reichel – Torgersson, Toninato, Viel.

Sestavy:
Ullmark (Keyser) – Brunet, Lohrei, McAvoy, Shattenkirk, Lindholm, Walsh, Wotherspoon – Chiasson, Farinacci, Greer, Harrison, Lauko, Marchand, Merkulov, Pastròák, Poltras, Richard, Zacha

Sestavy:
Ersson (Petersen) – Belpedio, Grans, Mete, Sanheim, Seeler, Zamula – Bellerive, Brink, Deslauriers, Desnoyers, Farabee, Foerster, Frost, Gaucher, Hathaway, Marody, Poehling, Tippet,

Rozhodèí: Syvret, Brenk – Nansen, Marquis

Sestavy:
Primeau (Mann) – Mailloux, Harris, Lindström, Xhekaj, Barron, Beaudin – Anderson, Monahan, Armia – Gallagher, Evans, Pearson – Ylönen, Beck, Roy – Parker-Jones, Stephens, Myšák.

Sestavy:
Samsonov (41. Petruzzelli) – Giordano, Liljegren, Timmins, Lagesson, Kokkonen, Sova, Pietroniro – Bertuzzi, Holmberg, Gregor – Knies, Minten, Lafferty – N. Robertson, Kämpf, Reaves – Abruzzese, Shaw, M. Ellis.

Rozhodèí: Charron, Dwyer – Suchánek, Berg

Sestavy:
Gibson (32. Clang) – Luneau, Hinds, Helleson, Vaakanainen, LaCombe, White – Leason, Agozzino, Jones – Caulfield, Gawdin, Pastujov – Perreault, Groulx, Regenda – King, Gaucher, McLaughlin – Lundeström

Sestavy:
Portillo (Ingram) – Clarke, Bjornfot, Spence, Booth, Santini, Krygier – Laferriere, Turcotte, Fagemo – Hodgson, Thomas, Pinelli – Chromiak, Tynan, Malcev – Madden, Helenius, Ziemmer

Sestavy:
Johansson (Alnefelt) – Bogosian, Fleury, Myers, Day, Thompson, Carlile – Motte, Glendening, Jeannot – Sheary, Cirelli, Eyssimont – Chaffee, Robert, Goncalves – Edmonds, Szturc, Walcott.

Sestavy:
Perets (Andersen) – Chatfield, Jones, Coghlan, Mendel, Heimosalmi, Fensore – Jarvis, Aho, Teravainen – Neèas, Kotkaniemi, Noesen – Fast, Staal, Martinook – Unger Sorum, Robidas, Aston-Reese.

Rozhodèí: StLaurent, Halkidis – Fournier, Tobias