Czech Republic
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Poslední šance přihlásit se do soutěží Firma roku, Živnostník roku

Firma roku a Živnostník roku 2021

Vítěz ankety IBM Firma roku 2021 firma Phonexia a její šéf Michal Hrabí, vítězkou soutěže Moneta Živnostník roku 2021 se stala Eva Klabalová. Autor ▪ Communa - Adéla Merklová

Hledání nejlepší firmy v republice je opět v plném proudu. Soutěž Firma roku, kterou tradičně vyhlašují Hospodářské noviny, letos na podzim odstartuje svůj již 17. ročník. Paralelně s ní jako každý rok poběží i soutěž Živnostník roku. Do soutěží stále mohou firmy, respektive živnostníci posílat své přihlášky.

Konečný termín pro zaslání přihlášek se však rychle blíží, stanoven je na středu 15. června. Soutěže IBM Firma roku se může zúčastnit každý podnik v Česku, který splňuje jednoduchá pravidla, mezi která patří například minimálně roční podnikatelská činnost, roční obrat nepřesahující 1,7 miliardy korun nebo nebýt v insolvenci. Součástí přihlášky je i zodpovězení stručných otázek. U živnostníků jsou pravidla obdobná.

Nákup jednoho článku

Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Přihlaste se

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.