Czech Republic

Sassuolo po gólové smršti v závěru remizovalo s FC Turín

Řím - Fotbalisté Sassuola uhráli v 5. kole italské ligy s dosud posledním FC Turín po gólové smršti v poslední dvacetiminutovce remízu 3:3 a před víkendovým programem zůstali v tabulce druzí. Sassuolo zaváhalo po sérii tří vítězných zápasů a za AC Milán zaostává o bod. Turín bodoval ve čtvrtém utkání sezony poprvé.

Sassuolo prohrávalo od 33. minuty a teprve v 71. minutě vyrovnal Djuičič. Hosté ale krátce na to dalšími dvěma góly v rozmezí dvou minut odskočili do vedení 3:1, nadějný náskok ale v závěrečné desetiminutovce neudrželi.

O snížení se v dresu domácích postaral v 84. minutě Chiriches, o minutu později znovu vyrovnal Caputo.

Italská fotbalová liga - 5. kolo:

Sassuolo - FC Turín 3:3 (71. Djuričič, 84. Chiriches, 85. Caputo - 33. Linetty, 77. Belotti, 79. Lukič).

Tabulka:

Poznámka: Neapoli byl odečten bod za neodehrání říjnového zápasu s Juventusem.

Itálie fotbal liga 5. kolo

Barcelona first ever Champions League penalty kick in 5 consecutive rounds
Almost pregnant doesn't mean pregnant. This is Tuchel's metaphor about PSG's chances for the Champions League play-offs: we explain their alignment with Manchester United and RB
We know more than half of the participants in the Champions League playoffs. Who is already there, and who postponed until the last round?
Maguire about 1:3 with PSG: the Opponent scored illogically-a ricochet and pinball around the penalty area
Ronald Koeman: Barcelona want to score 18 points in the Champions League. We had a great 1st half with Ferencvaros
Only Barcelona won all 5 matches in the Champions League group. She will face Juventus in the last round
Chelsea secured 1st place in group E. Lampard led the club to the play-offs for the 2nd time in a row