Czech Republic

Seemanová v životní formě, vylepšila další český rekord

„Ètyøstovka se mi stejnì jako vèera dvoustovka jela skvìle. Cítila jsem silnı zábìr, což je pro mì hodnì dùležité. I když je to ètyøstovka, která vždycky bolí, tak jsem se snažila ke konci do toho ještì kopnout, ale abych nevytuhla, což se ale pochopitelnì trochu stalo,“ popsala rekordní závod dvacetiletá Seemanová v tiskové zprávì.

„Opìt skvìlı vısledek, vylepšenı osobní rekord, èeskı rekord, no prostì paráda. Stále ale cílíme na olympijskı A-limit, kterı Báøe stále uniká. Na druhou stranu se zlepšuje a uvidíme, co se stane na jaøe,“ uvedla trenérka Petra Škábová.

Na vynikající èasy z International Swimming League v Budapešti navázala v Taškentu Simona Kubová. Po nároèném programu posledních tıdnù dokázala na 100 metrù znak zaplavat èas 1:00,03 a zopakovat olympijskı A-limit. Ten už má splnìnı od loòského jara.

Football news:

Aubameyang missed the games because of his mother's illness. She's better now
Musacchio moved to Lazio from Milan
Lampard did a great job in the first year. But his dismissal is logical: Chelsea regressed after the summer purchase, and Frank lost control
Juventus, Inter and Tottenham spoke with Di Maria. The midfielder wants to stay at PSG for another 2 years
Plowman was headed by Siena. Vladimir Gazzaev has bureaucratic difficulties, but he has already been introduced to the team
Thomas Tuchel: I couldn't miss the chance to work at Chelsea, in the strongest league in the world
Tuchel devoted a lot of time to tactics and talked to all the Chelsea players at the first training session