logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Czech Republic

Slavia pustí dalšího útočníka. Van Buren míří za Necidem do Den Haagu

Po Milanu Škodovi zřejmě opustí červenobílý dres další forvard. Mick van Buren údajně jedná o přesunu do Den Haagu, předposledního týmu nizozemské ligy.

Nizozemský útočník se vrátí do rodné země. Předmětem jednání má být hostování fotbalisty, který má v Edenu smlouvu do léta příštího roku.

"Můžu potvrdit, ze Mick van Buren opustil tým a jedna v Nizozemsku o hostování bez opce," řekl Aktuálně.cz tiskový mluvčí Slavie Michal Býček.

Po odchodu Milana Škody do tureckého Rizesporu nemá Slavia útočníků nazbyt, přesto jeden koncový hráč kádr červenobílých ještě opustí. Na druhou stranu je pravda, že sedmadvacetiletý Van Buren toho v této sezoně příliš neodehrál - ve dvaceti ligových zápasech si připsal necelých 600 minut.

Van Buren přišel do Slavie před třemi lety z dánského Esbjergu a okamžitě se stal oblíbencem fanoušků, a to díky svému nasazení a tahu na branku. Na druhou stranu se ovšem často potýkal s nepřesnou koncovkou.

V Den Haagu by se opět setká s bývalým parťákem ze slávistického útoku Tomášem Necidem. Celý tým ovšem na jaře čeká těžká bitva o přežití, klub je na předposledním místě s dvoubodovou ztrátou na záchranu.

Themes
ICO