Czech Republic

Závěrečnou přípravu na Velkou cenu Štýrska komplikuje silný déšť

Spielberg (Rakousko) - Druhý den závodního víkendu ve Spielbergu, jehož vrcholem bude nedělní Velká cena Štýrska, komplikuje pilotům formule 1 očekávaný silný déšť. Kvůli krajně nepříznivým podmínkám a nesjízdné trati byl odložen na neurčito třetí trénink, jehož start byl původně naplánován na poledne. Následná kvalifikace měla začít v 15:00.

Kvůli přívalům vody na Red Bull Ringu byl dopoledne předčasně ukončen závod formule 3. Jezdci byli zastaveni po 12 z 24 kol, protože podmínky na trati byly příliš nebezpečné a v jejich důsledku se stala série nehod.

Pokud nebude dnes možné absolvovat žádné jízdy F1, rozhodne o dalším programu vedení závodu. O pořadí na startu nedělní Grand Prix by pak mohly rozhodnout časy dosažené v pátečních trénincích. V takovém případě by pole position zaujal Nizozemec Max Vertsappen z Red Bullu. V úvahu ale připadá také přesunutí kvalifikace na nedělní dopoledne.

počasí motorismus formule kvalifikace trénink Štýrsko

Football news:

Hazard will be in the starting line-up of Real Madrid for the first time in the Champions League play-offs
Milan is Interested in Torreira. Arsenal are ready to sell the midfielder
Lineker on bale: People have no idea what's really going on with one of the best players of our time
Lionel Messi: Aduriz will be missed by everyone in La Liga. He's a Bombardier
Shakespeare became an assistant coach at Aston Villa
In England, the stadium can be closed to spectators for racism. Players will be disqualified for 6-12 matches for discrimination
Hans-Dieter flick: I will Understand if Tiago wants to play in the Premier League