Czech Republic

Zlín stál body opět strašidelný začátek. Nezasloužili jsme si vyhrát, ví trenér

„Nezasloužili jsme si vyhrát,“ uznal zlínskı trenér Martin Hamrlík po tìsné porážce 2:3, která vrátila Berany zpátky tvrdì na led.

Zápas ztratili stejnì jako pøed pìti dny v Brnì – hned v jeho nástupu.

„Pøíšernı, strašidelnı, hororovı. Myslel jsem si, že my jsme sedìli v autobuse, a ne Budìjovice. Tam se celı zápas rozhodl a nestalo se nám to poprvé,“ bìsnil Hamrlík.

Už ve tøetí minutì nabral jeho tım manko dvou branek. Huf, kterı vychytal vítìzství na jihu Èech, si pøitom ani poøádnì nesáhl na puk. O zmìnì v brankovišti ale Hamrlík ani na chvilku neuvažoval.

„Tím bych mu jenom podøezal vìtev. Ani za jeden gól nemohl. Pak mìl vıborné zákroky, kterımi nám dal šanci bojovat o vısledek až do konce,“ zastal se mladého brankáøe.

Minisouboj dvou bıvalıch kolegù s Markem Èiliakem, kterı loni na podzim Zlínu vypomáhal, však prohrál. „V kontaktu jsme poøád. Nìjaké hecování probìhlo. Tušil jsem, že bude chytat,“ oèekával Huf rošádu v budìjovické kleci.

Slovenskı gólman nemìl dlouho proti svım spoluhráèùm žádnou práci. První zákrok si zapsal až v 10. minutì, rychleji mu zaèaly naskakovat od poloviny utkání.

„Zapnuli jsme pozdì,“ vìdìl Hamrlík. Èiliaka pøekonal poprvé Herman v pøesilovce ve 47. minutì, kontaktní gól pøidal v èase 58:18 Sedláèek pøi power play.

Antonín Honejsek, jenž úterní vítìzství na jihu Èech režíroval tøemi asistencemi, se do historie páteèního utkání zapsal jen tøemi tresty.

„Je podráždìnı. Jeho lajnì nejdou pøesilovky. Zbyteèné fauly jsou odrazem frustrace,“ vysvìtloval Hamrlík nedisciplinovanost vùdce elitního útoku Beranù.

Po desetidenní karanténì se k nìmu pøed nedìlním domácím zápasem proti Karlovım Varùm vrátí hlavní trenér Robert Svoboda.

Berbatov on Bale: He will be returned to Real Madrid if he does not start to show the level that Mourinho expects
Pogba's time at Manchester United is running out again. The club did not buy a top player, but a beautiful story for social networks, Paul lost the battle for influence to Brun
Roma made an extra substitution in the Italian Cup match. The club faces a technical defeat
The Premier League is investigating the transfer of Snodgrass to West Brom. West Ham banned him from playing against them at the sale
Football has broken into Fortnite. The game will host the Pele Cup, add the uniforms of Man City, Juventus and Milan, and a legendary celebration
Shalimov about Miranchuk: Atalanta is an ideal team for him. Don't go anywhere
Agent about Wendel in Zenit: A risky deal, may not be justified