Estonia

Andres Mustonen ja Hortus Musicus pühendasid kontserdi Aivar Mäele

"Tänase kontserdi pühendab Hortus Musicus oma väga pikaaegsele sõbrale, kolleegile ja meie direktorile Aivar Mäele," sõnas Mustonen. 

"Temaga on meil olnud tohutu loominguline koostöö, kes on aidanud Hortust  igatepidi oma jõu ja jaksuga, on olnud meile suureks toeks. Soovime talle jõudu ja jaksu selles maailmas, kus on nii palju kurjust ja nii palju õelust. Meie oma muusikaga tahame anda ainult headust, õilsust ja armastust, " jätkas Mustonen. 

Kontserti võib kuulatas SIIT.

Kontsert toimus päeval, mil toimus Estonia teatri nõukogu koosolek, pärast mida taandas end Aarne MIkk nõukogu esimehe kohalt. Seega pidas Mustonen hea sõnaga meeles ka teda.  "Samuti me mõtleme väga pikaajalisele sõbrale Aarne Mikule, kes täna taandus selle absurdse maailma nõudmiste alla. Aga uskuge mind, head raadiokuulajad ja inimesed, kes siin on, kunst ja meie oleme nagunii võitjad, ükskõik mis meiega ka tehtaks, meie võidame  nagunii,  sest meil on jumala õnnistus peal."

Football news:

Sanchez finished the match against Bayer, despite the injury
Solskjaer is the fifth coach with whom Manchester United reached the semi-finals of the European Cup
Manchester United are set to buy Sancho this summer despite Borussia's claim that he is staying
Shirokov beat the judge at an Amateur tournament: promised that # # # # # [vdarit] for a red card-and # # # # # [vdarit]
Brunu has scored 11 goals in 20 games for Manchester United. 7 of them were penalties
Lukaku has scored in 9 consecutive Europa League games. This is a tournament record
Konstantinos Tsimikas: Liverpool is the biggest club in the world. I supported them as a child