Estonia

Euroopa ägiseb koroonaviiruse suure leviku all. Mõned riigid muretsevad, et haigla voodikohtadest tuleb varsti puudu

Itaalia välisministeerium ei soovita teistesse Euroopa riikidesse reisida, kirjutas The Guardian. Lisaks rõhutati, et kuna viiruse levikut ei saa ette ennustada, ei tasu ka teistesse riikidesse tungiva põhjuseta reisida. Tänavuse aasta alguses aitas Itaalia ligi 100 000 elanikku välisriikidest koju, kui viirus piirid järsku sulges.

Hispaania valitsus otsustas eile kehtestada öise liikumiskeelu, mis tähendab, et õhtul kella üheteistkümnest tuleb hommikul kella kuueni kodus püsida. Inimesed olid otsuse suhtes äärmiselt kriitilised, kuid ka Hispaanias on koroonaviiruse juhtumite arv alates augusti keskpaigast sihikindlalt vaid üles rühkinud, kirjutas Reuters.

Koroonaviiruse suur levik on tekitanud olulisi probleeme Belgiale, mille haiglate intensiivosakonnad ei pruugi vastu pidada, kui haigeid sama trendi järgi juurde tuleb. 16. kuni 22. oktoobrini tuli Belgias keskmiselt 12 491 koroonajuhtumit iga päevaga juurde. See on 44 protsenti rohkem kui eelnenud nädalal.

Ka Saksamaa pole hea seisus. Väidetavalt muretseb Saksamaa valitsus eesootavate kuude eest, mida ennustatakse väga keerulisteks. Saksamaa terviseminister Jens Spahn rõhutas, et inimesed ei tohi uskuda viiruse pisendajaid ning ka Saksamaa tervishoiusüsteem on ülekoormatuse ohu all.

Kuigi Norras on üks madalaim koroonaviiruse levikuga riik Euroopas, ei tee nad enam erandeid välistöölistele, kes tulevad kõrge koroonariskiga riikidest. Need inimesed peavad jääma 10-päevasesse karantiini.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

Football news:

How will you remember Maradona? Let's share warm memories, stories from your childhood and how much you admired Diego
Barcelona Twitter: Thank you for everything, Diego
Real Madrid: Maradona-an icon of millions of fans, one of the greatest in the history of football
Ukraine was awarded a 0:3 defeat in the game with Switzerland. Because of this, the team is relegated from the top division of the League of Nations
Romario: Maradona's Game delighted Argentina and delighted all of us. He was the best I've ever seen
Napoli on Maradona's death: Forever 💙 goodbye, Diego
Zlatan Ibrahimovic: I miss the Swedish national team. Those who are not bored have already finished their career. I'm not there yet