Estonia

FOTOD | Järvamaal toimus juba 22. Kila-Kola laat, üritus korraldati piirangute tõttu sedapuhku teisiti

Järvamaal Seidla mõisa pargis toimus esimene suurem laat pärast eriolukorra lõppu. Kui veel viimaste nädalateni oli suure küsimärgi all, kas laat üldse toimub või mitte, siis ühel hetkel võeti vastu otsus riskida. Vajalikud kooskõlastused tehtud, erinevate ametite soovitused kuulda võetud ja nii sai alguse 22. Kila-Kola laat, kus põhiliselt kaubeldakse vanavaraga.

Eesti üks suurimaid laatasid on igal aastal kokku meelitanud tuhandeid inimesi. Sel korral oli 275 kauplejat, umbes kolmandik neist Lätist ja Leedust, ülejäänud aga Eesti kauplejad.

Seoses erinevate nõudmiste ja piirangutega tehti sel korral laada ala pisut ümber. Seda laiendati kunagise parkla arvelt. Nii hajutati rahvast suuremale maaalale laiali.

Korraldajate sõnul on Seidla laat selline koht, kust piltlikult öeldes saab osta kõike väikesest seibist kuni allveelaevani välja.

Korraldajad püüdsid jälgida, et laadal ei oleks korraga rohkem kui 1000 inimest.

Football news:

Dybala became the MVP of Serie A-2019/20, Immobile-the best forward
Real Madrid: Casillas will always be a Real Madrid player. The best goalkeeper in the history of Spain
In Spain, complete chaos: Espanyol refuses to fly out of La Liga, Depor and all the others - from Segunda
Ferran Torres passed a medical before transferring to Manchester City and signed a contract until 2025 (Fabrizio Romano)
Emmanuel Adebayor: Mourinho is the best coach in the history of football
Casillas announced his retirement
De Gea has found a double-the coach of Scottish Ross County. In his team, 19% of the players are called Ross – even all the goalkeepers