Estonia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

FOTOD | Räpina vallas hukkus liiklusõnnetuses 30aastane mees

Politsei sai teate õnnetusest kella poole nelja paiku hommikul. Õnnetus juhtus Põlvamaal Räpina vallas Võõpsu alevikus, kus esialgsete andmete tõttu ebaõige sõidukiiruse tõttu kaotas sõiduautot Škoda juhtinud 30aastane mees selle üle kontrolli ja sõitis teelt välja vastu bussipeatuse kiviseina.

Kokkupõrge oli sedavõrd tugev, et sõiduki juht hukkus kohapeal. Kiirabi toimetas haiglasse juhi kõrvalistmel viibinud 22aastase mehe ja tagaistmel sõitnud 26aastase naise.

Liiklusõnnetuse sündmuskohal oli lubatud sõidukiirus 50 km/h. Millise kiirusega võis sõita õnnetusse sattunud auto on selgitamisel nagu ka muud asjaolud. Sündmuskohal on tee kaetud asfaltkattega ning kuiv ja sõidukorras.

Kagu jaoskonna välijuht Taisto Paju ütles, et sündmuskohal avanenud vaatepildi järgi viitavad kõik märgid sellele, et sõiduki kiirus oli lubatust suurem. „Headest teeoludest ja öö- ning hommikutundide hõredast liiklusest hoolimata peaks liiklejad seatud piirkiirusest alati kinni pidama. Kui ka õnnetust mingil põhjusel sellisel juhul vältida ei õnnestu, siis tagajärjed võivad olla vähemtraagilised. Politsei avaldab kaastunnet hukkunu lähedastele,“ sõnas Paju.