Estonia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Inglismaa fännid on sakslaste krahhist sillas: kõik tuleb ringiga tagasi!

Kui esimese poolaja järel oli Saksamaa seis hea, sest ise juhiti Costa Rica vastu 1 : 0 ja sama seisuga oli Hispaania ees Jaapani vastu, siis teise poolaja alguses kiskusid asjad nende jaoks kiiva. Jaapan viigistas 48. minutil mänguseisu ja kolm minutit hiljem läksid Tõusva Päikese Maa pojad ka juhtima.

Küsimus oli teise värava puhul aga selles, kas söötu andes oli pall täielikult üle otsejoone või mitte. VARi ruumis keerutati videoid nii- ja naapidi ning lõpuks otsustati: ei olnud! Värav luges, Jaapan võitiski mängu 2 : 1 ja pääses alagrupist esimesena edasi. Saksamaa alistas lõpuks Costa Rica 4 : 2 ja kogus Hispaaniaga võrdselt neli punkti, kuid et nende väravate vahe oli kehvem, ootas neljakordseid maailmameistreid teist MMi järjest kiire kojusõit.

Inglastele meenus kohe 2010. a MMi kaheksandikfinaal sakslastega, kus kohtunikel jäi 1 : 2 seisul lugemata Inglismaa värav: Frank Lampardi löök põrkus latist meetrijagu üle väravajoone, lendas siis platsile tagasi ja kohtunikud lasid mängul jätkuda. Saksamaa võitis mängu lõpuks 4 : 1 ja pääses veerandfinaali. Nüüd meenutasid Inglismaa fännid sotsiaalmeedias 12 aasta taguseid sündmusi mõnuga. Näiteid.

„Õiglus Lampardi eest! Talle jäi MMil seetõttu 0 väravat.“

„Vaatame nüüd uuesti, kuidas Lampardi löök latist sisse põrkas. Wiedersehen!“

„Ma tean, et Frank Lampard vaatas seda säravate silmade ja naeratusega näol, sest see oli õiglus tema värava eest 2010. aastal.“