logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Estonia

KSA Silmakeskusesse jõudis ultramoodne laser – miinusprillidest vabaks kiirelt ja ohutult!

Keskmiselt töötab Schwind Amaris 1050RS laser Flow 2.0 protseduuri ajal ühe silma lühinägelikkusest vabastamiseks 15 sekundit (konkreetne laseri tööaeg sõltub miinuse suurusest). Kahe silma puhul vabastab laser patsiendi lühinägelikkusest keskmiselt vaid 30 sekundiga. Teisisõnu on protseduur välja töötatud nii, et see oleks patsiendile võimalikult kiire, tänu millele ka mugav ja stressivaba. Nii patsiendi kui ka silmakirurgi jaoks on laseri kiire töö oluline täpsuse, aga ka turvalisuse pärast – sel moel ei väsi patsient vaatamast otse laseri sihtmärki ega muutu ka sarvkesta biofüüsikalised parameetrid. Laseri kiired töötlevad silma pinda ülikiiresti (laser laotab sekundis 1050 lasku erinevatesse punktidesse sarvkestal, nii-öelda flying spot tehnoloogia), mille tõttu ei muutu sarvkesta temperatuur laseri töö ajal ja kogu lihvimisprotsess on sarvkestale võimalikult õrn.

Antud tehnoloogia eeliseks on ka silma säästev põhimõte. Kui mõelda korraks tavalise A4 printeri paberi peale, siis sellise paberi paksuseks on umbes 100 mikromeetrit. 1 dioptri lühinägelikkuse eemaldamiseks lihvib laser silma sarvkestalt 10 mikromeetrit ehk vaid ühe kümnendiku A4 paberi paksusest. 6-dioptrilise lühinägelikkuse korral lihvitakse silma vaid 80 mikromeetri jagu.

Tihti küsitakse meie käest, kuidas on võimalik protseduuri ajal silma lahti hoida või mis siis saab, kui õigel hetkel laserist mööda vaadata. Paaniliselt ei pea kuhugi vaatama, sest Schwindi Amaris 1050RS laseril on 7-dimensiooniline silma jälgimissüsteem ja laser jälgib silma liikumist 1050 korda sekundis. See tähendab, et laser on alati inimesest kordades kiirem ja "püüab kinni" kõikvõimalikud silma liikumised. Laser teeb oma tööd mikromeetri täpsusega ja kõik on tema täieliku kontrolli all. Protseduuri ajal on patsiendi ainsaks ülesandeks vaadata laseris olevat rohelist tuld ja meiega rahulikult juttu rääkida.

Silmade laserprotseduurid pole kunagi olnud nii turvalised ja mugavad kui täna. 30 sekundiga on võimalik oma elu täielikult muuta ning vabaneda aastaid kaasas käinud lühinägelikkusest ja sellega seotud ebamugavustest. KSA Silmakeskuses Flow 2.0 laserprotseduuri läbides võib kindel olla, et ühendatud on maailmatasemel tipptehnoloogia, kõrge kvaliteet, suurepärane klienditeenindus ning soov pakkuda oma klientidele alati kõige turvalisemat ja mugavamat lahendust miinusprillidest vabanemiseks.

Kui soovid teada, kas oled sobilik miinusprillidest vabanemiseks Flow 2.0 laserprotseduuri abil, tuleb esmalt läbida ülipõhjalik Flow 2.0 silmauuring. Registreeri silmauuringule 50% soodsamalt SIIN

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO