Estonia

KUMMALINE JUHTUM | Ukrainlannal jäi Prantsusmaa lahtistel reketitest puudu

Katarina Zavatska.Foto: CHARLES PLATIAU/Scanpix

Prantsusmaa lahtistel tennisemeistrivõistlustel langes konkurentsist ukrainlanna Katarina Zavatska, kellel said kogemata kombel reketid otsa ja ta pidi mängima endale võõra reketiga – see võis saada ukrainlannale otsustavaks.

20aastane Zavatska (WTA 1397.) läks Prantsusmaa lahtiste avaringis vastamisi maailma kaheksanda reketi Kiki Bertensiga. Ukrainlanna võitis avaseti 6:2, kuid kaotas teise 2:6. Otsustavas setis juhtus aga nii, et Zavatska lõhkus mitmel oma reketil mitu keelt ja tal polnud enam midagi, millega mängida.

Varureketina sai ukrainlanna appi oma treeneri mänguvahendi, kuid see polnud tema jaoks tuttava firma Yonexi reket, vaid hoopis Babolat’ firma toodang. Kas see otsustaski kolmandas setis mängu saatuse, ei ole kinnitust saanud, aga igal juhul kaotas Zavatska võõra reketiga mängitud kolmanda seti 6:0 ning langes sellega konkurentsist kohe avaringis.

Football news:

👏 The whole world is talking about Khabib's departure and congratulates him on his victory. They demand the first place in the rating for him and respect the desire to be with his family
Klopp Pro 2:1 with Sheffield: Wins 2:0 or 3:0 come when you fight fiercely in games like this
Messi repeated his worst streak - 6 games without goals to Real Madrid
Schalke are 21 consecutive games unbeaten in the Bundesliga and are in penultimate place
Ronaldo - Khabib: Congratulations, bro. Your father is proud of you 🙏
Suarez shares 1st place in The La Liga goalscoring race with Fati and Paco, scoring 5 (4+1) points in 5 games
Real Madrid beat Barcelona by wins in full-time official matches-97 vs 96