OTSEBLOGI | Holland ja Ecuador leppisid viiki. Mida suudab USA Inglismaa vastu?

Kell 12.00 Wales – Iraan 0 : 2 – Lõppseis

Kell 15.00 Katar – Senegal 3 : 1 – Lõppseis

Kell 18.00 Holland – Ecuador (A)

Holland ei olnud Senegali vastu kuigi veenev, aga lõpuks suruti valitsevad Aafrika meistrid siiski 2 : 0 põlvili. Ecuador oli seevastu Katarist üle kindlamalt, kui 2 : 0 võidunumbrid seda osutasid, ent nõrgukesed peoperemehed pole just parimaks indikaatoriks nende tegelikest võimetest. Sõltuvalt Senegali ja Katari mängu tulemusest võib Holland kindlustada õhtul ka edasipääsu: kui Senegal võidab või nende mäng Katariga lõpeb viigiliselt, oleks tulpidemaa pojad võidu korral kindlasti alagrupist edasi.

Kell 21.00 Inglismaa – USA (B)

Inglismaa tuuseldas avavoorus Iraani 6 : 2 ja võib arvata, et nende enesekindlus on praegu laes. USA tegi Walesi vastu esimesel poolajal hiilgava esituse, kuid teisel poolajal Wales kosus ja lõpuks päädis matš 1 : 1 viigiga. Inglased lähevad mängule teadmisega, et sõltumata Walesi ja Iraani vahelise kohtumise tulemusest viiks võit nende tiimi kaheksandikfinaali.