logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Estonia

Politsei otsib Karksi hooldekodust lahkunud Sergeid

 PPA

Politsei palub kaasabi tuvastamaks 18. juunil Karksi hooldekodust lahkunud 70-aastase Sergei asukohta.

Mees on umbes 170cm pikk, kõhna kehaehitusega ja kätel on tal tätoveeringud. Seljas võib tal olla tume dressipluus ja jalas tumedad püksid. Sergei kasutab liikumiseks küünarkarku.

Mees oli väitnud, et läheb hooldekodu lähistele poodi, kuid poemüüja kinnitas politseile, et Sergeid pole neil päevil poes nähtud. Kuna eelnevalt oli Sergei küsinud ühelt sõbralt bussikaarti, võis ta ka Karksist kaugemale sõita. Samas selgitas politsei välja, et bussijuhid polevat sellisele kirjeldusele vastavat meest sõidutanud.

Hooldekodu ümbrusest on meest otsinud nii politsei kui hooldekodu töötajad. Samuti on politsei kontrollinud teadaolevad korterid ja punkrid, kus mees aega võiks veeta, ent keegi pole teda viimastel päevadel näinud.

Kel on infot Sergei asukohast, palutakse sest teatada hädaabinumbril 112.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO