Estonia

Prints Carl Philip plaanib koos perega Rootsist minema kolida?

Foto: @prinsparet/Instagram

Iltalehti teatel võib Rootsi prints Carl Philip oma noorema õe Madeleine'i eeskujul kodumaalt minema kolida.

Rootsi kuningas teatas mullu sügisel, et tema nooremate laste, prints Carl Philipi ja printsess Madeleine'i järglastel pole enam kuningliku pere liikmetele kuuluvaid õigusi ning tulevikus ei hakka nad tegutsema kuningakoja esindajatena. Nii Carl Philip kui ka Madeleine on kinnitanud, et kiidavad otsuse heaks ning see annab nende lastele suurema vabaduse.

"On vaid positiivne, et Alexanderil ja Gabrielil on voli otsustada, mida nad tahavad oma eluga peale hakata," ütlesid prints Carl Philip ja tema abikaasa Sofia. 

Printsess Madeleine ja tema mees Chris O'Neill on koos oma kolme lapsega juba mitu aastat Floridas elanud. Ka printsess Sofia ütles detsembrikuises intervjuus, et kuninga otsuse taga oli osalt nende pere unistus väljasmaale kolida. "Võime Madeleine'i ja Chrisi kombel võõrsile kolida, kui tahame. Meie pojad võiksid seal koolis käia."

Koroonapandeemia on Rootsi kuningakoja elu siiski muutnud. Kuningas ja kuninganna on märtsist saadik karantiinis olnud ning Carl Philip ja Sofia on varasemast rohkem esinduskohuseid täitnud. Võimalik, et nende unistus võõrsile kolimisest ei täitu veel niipea, märgib Soome leht. 

Football news:

Sanchez finished the match against Bayer, despite the injury
Solskjaer is the fifth coach with whom Manchester United reached the semi-finals of the European Cup
Manchester United are set to buy Sancho this summer despite Borussia's claim that he is staying
Shirokov beat the judge at an Amateur tournament: promised that # # # # # [vdarit] for a red card-and # # # # # [vdarit]
Brunu has scored 11 goals in 20 games for Manchester United. 7 of them were penalties
Lukaku has scored in 9 consecutive Europa League games. This is a tournament record
Konstantinos Tsimikas: Liverpool is the biggest club in the world. I supported them as a child