logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Estonia

VIDEO | Margus Lepa poliitikasse ei pürgi: mul ei ole psühhopaatilist maniakaalsust võimule tõusta ja ennast imetelda

Margus LepaFoto: Arno Saar

Saates "Hommik Anuga" käis külas Margus Lepa, kes rääkis peagi linastuvast "Talve" filmist ja poliitikast.

Lepa räägib, et üritas ühel hetkel ka ise poliitikasse minna, nimelt oli ta Eesti Vasakparteis. "Oleks võinud [minna] ka, siis see partei poleks sel samal istungil pidulikult kärvanud." Ta üritas ka partei juhtumist üle võtta, kuid see ei õnnestunud.

"Näeme praegu mingisuguste hullude karjeristide kismat, mille üht poolt kiidab peavoolumeedia taevani ja teist nimetab vaata et mõrtsukaks. Aga kes tööd teeb, kes riigis toimivaid mehhanisme käigus hoiab?" jätkab Lepa.

Ise ta enam aga poliitikasse ei pürgi. "Mul ei ole psühhopaatilist maniakaalsust tõusta võimule, ennast imetelda ning võib-olla õhtul ennast ja oma kõnesid üle kuulata. Ma jääksin paremal juhul taustajõuks, aitaksin kedagi, kel võib mu abi vaja olla. Aga kui pole vaja, siis ei ole vaja, siis on olud parasjagu niisugused."

Themes
ICO