Hungary

Bemutatkozott Dzsudzsák Balázs az NB II-ben

A Debrecen hazai közönség előtt 3-1-re legyőzte a Pécset a labdarúgó NB II tizedik fordulójának hétfői zárómérkőzésén.

Fotó: MTI/Czeglédi Zsolt

Dzsudzsák Balázs a 73. percben csereként állt be a hazaiaknál, és nyolc percre rá gólpasszt adott szabadrúgásból. 2007 novembere után kapott szerepet ismét magyar bajnoki találkozón, amely az első NB II-es mérkőzése volt.

A DVSC a hetedik győzelmét aratta, a Pécs harmadszor kapott ki.

A gólszerző debreceni Sós Bence (k) csapattársaival ünnepel a labdarúgó NB II-es Merkantil Bank Liga 10. fordulójában játszott Debreceni VSC – Pécsi MFC mérkőzésen a debreceni Nagyerdei Stadionban 2020. szeptember 28-án. MTI/Czeglédi Zsolt[/caption]Merkantil Bank Liga NB II, 10. forduló:

Debreceni VSC-Pécsi MFC 3-1 (1-0)

vasárnap játszották:

Budaörs-Soroksár SC 1-0 (0-0)

Szentlőrinc-Nyíregyháza Spartacus FC 1-2 (0-0)

Gyirmót FC Győr-Vasas FC 2-0 (2-0)

Szeged-Csanád Grosics Akadémia – DEAC 2-1 (1-0)

Szolnoki MÁV FC-FC Ajka 1-0 (0-0)

BFC Siófok-Kaposvári Rákóczi FC 1-2 (1-0)

Szombathelyi Haladás-Dorogi FC 1-2 (0-0)

Aqvital FC Csákvár-WKW ETO FC Győr 1-3 (1-0)

Békéscsaba 1912 Előre-Kolorcity Kazincbarcika SC 1-3 (1-2)

Az élcsoport állása: 1. Debreceni VSC 23 pont/10 mérkőzés, 2. Gyirmót 19/9, 3. Nyíregyháza 19/10

(MTI)

Miralem Pjanic: Sorry didn't trust the players at Juventus. It's a shame when people are judged incorrectly
Wenger on why he didn't mention Mourinho in the book: he Didn't want to talk about Jose, Klopp or Pepe because they are still working
The perfect project to lose money. An idea for dreamers. Tebas on the European Premier League
The Catalan authorities refused to postpone the referendum on a vote of no confidence in Bartomeu. It will be held on November 1-2
La Liga President on Messi's departure: It won't be a drama for us. And his reputation will suffer
Ronaldo is a fan of the UFC. Rooting for Khabib, training with Conor, signed up for all the top fighters
Only Milan have not lost points this season in the top 5 of the European leagues. Aston Villa lost 0:3 in the